Події ночі 19 березня: влучання дрона у лікарню на Сумщині та вибухи на Київщині

Головні новини за ніч 19 березня: добірка актуальних подій

На кінець минулої доби на фронті відбулося 120 бойових зіткнень. Ворог запустив по Україні три ракети та скинув 54 КАБи. Крім цього, загарбники залучили для ураження 755 дронів-камікадзе та здійснили близько 4 200 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах.

На Лиманському напрямку російські війська 12 разів штурмували позиції Сил оборони, на Торецькому відбулося 21 боєзіткнення, на Покровському ворог атакував 29 разів.

Детальніше про головні події ночі читайте в добірці від Фактів ICTV.

Атака дронів на Бучанський район Київщини

Вночі у Бучанському районі Київщини внаслідок ворожого удару отримав поранення нижніх кінцівок 60-річний чоловік. Він у лікарні. Про це розповіли у Київській обласній військовій адміністрації.

Відомо, що у трьох населених пунктах району пошкоджені та частково зруйновані дев’ять приватних будинків. Ліквідовано пожежі в трьох таунхаусах.

В Обухівському та Фастівському районах ліквідовано загоряння трав’яного настилу. У Бориспільському районі – пошкоджено приватний будинок.

Атака дронів на Сумщину

Сьогодні, 19 березня, близько 01:00 ворог атакував безпілотниками лікарню у Краснопільській громаді. Про це повідомила Сумська обласна військова адміністрація.

За уточненою інформацією від ОВА, зафіксовано шість вибухів. Попередньо, люди не постраждали. На момент вибуху пацієнти та персонал перебували в укритті. Рятувальники та поліція евакуювали 60 людей у захищені місця.

Внаслідок атаки ворожих дронів приміщення лікарні зазнало значних руйнувань. Пошкоджено службовий автомобіль ДСНС. Ліквідація наслідків триває.

Атака БпЛА на Полтавщину

Сьогодні вночі Полтавщину атакували російські безпілотники. В області працювала наша протиповітряна оборона. Уламками дрона у Миргородському районі пошкоджено складське приміщення підприємства. На щастя, минулося без постраждалих.

Путін відкинув пропозицію повного припинення вогню – Зеленський

Кремлівський диктатор Володимир Путін фактично відкинув пропозицію щодо повного припинення вогню, адже РФ продовжує масовано атакувати Україну дронами. Про це вночі заявив президент Володимир Зеленський.

– Зараз у багатьох регіонах буквально чути, що насправді потрібно Росії. Близько 40 Шахедів у нашому небі, працює ППО. На жаль, є влучання в цивільну інфраструктуру, – наголосив глава держави.

За його словами, є пряме влучання Шахеда у лікарню в Сумах. Зафіксовані удари по містах Донецької області. Є активність дронів над Київщиною, Житомирщиною, Сумщиною, Чернігівщиною, Полтавщиною, Харківщиною, Кіровоградщиною, Дніпропетровщиною.

Атака нафтобази у Краснодарському краї

У станиці Кавказькій Краснодарського краю РФ вночі 19 березня ударні дрони атакували нафтобазу – на території сталася пожежа. Про це повідомляє російська влада.

Вибухами пошкоджено трубопровід між резервуарами. Спрацювала автоматична система пожежогасіння та охолодження. Пожежі присвоєно 4-й ранг складності, на місці працюють 105 осіб і 45 одиниць техніки, спеціальні та екстрені служби.

Повномасштабна війна в Україні триває вже 1 120-ту добу.

На інтерактивній карті бойових дій в Україні та карті повітряних тривог в Україні можна стежити за ситуацією в містах.

Марта Бондаренко редакторка стрічки
Категорії: Україна