Результати проведеного дослідження вказують на те, що на території громади немає молодіжних просторів, де б молодь могла якісно проводити дозвілля. До 2014 року найбажанішою формую проведення дозвілля були дискотеки в закладах культури, проте, з початком війни з Росією, з морально – етичних міркувань, такі заходи не проводяться. Разом з тим, соціалізація та спілкування з ровесниками залишається однією з ключових потреб молоді і це чітко видно з результатів проведеного опитування молоді громади: на питання щодо бажаних форм дозвілля у вихідні дні, 32% респондентів обрали варіант «Зустрінусь з друзями щоб поспілкуватись», а 31% зазначає, що їм бракує зустрічей молоді у затишному місці. Однією з ключових проблем молодіжної політики в нашій громаді є створення сприятливих умов для якісного дозвілля, що сприятиме розвитку молоді, реалізації її творчого потенціалу. На підтвердження цього висновку, 60% опитаних в ході соцопитування респондентів, зазначили, що в селах громади бракує молодіжного простору, де б молодь могла проводити час, 83% опитаних відвідували б молодіжний простір якби він був в їх населеному пункті. Крім того, 27,6% вважають розбудову молодіжної інфраструктури пріоритетним напрямком молодіжної політики.
Плануємо облаштування соціально - культурного та реабілітаційного центру для дітей та молоді на базі комунального приміщення. Приміщення потребує косметичного ремонту та певної актуалізації. Власне, в бюджеті ми передбачили кошти на придбання будівельних матеріалів, банерів тощо. Ремонтні роботи плануємо проводити власними силами без залучення коштів проекту. Сюди планують перенести бібліотеку, створити сучасну читальну залу з можливістю доступу до комп’ютерної техніки та до мережі Інтернет. Також, з урахуванням того, 25,4% опитаної молоді вважає, що в громаді бракує гуртків для розвитку здібностей, плануємо організувати роботу гуртків з образотворчого мистецтва та гри на баяні. Враховуючи, що 59% нашої молоді вважають спортивні заходи найбільш бажаними у своєму населеному пункті, 39,5% вважають популяризацію здорового способу життя найоптимальнішим напрямом молодіжної політики, ми плануємо обладнати тренажерний зал для занять спортом та реабілітації. Крім того, хочемо облаштувати танцювальну залу, адже в селі функціонують молодіжний танцювальний колектив "Барви" та дитячий - "Барвінок". Одну з кімнат плануємо обладнати проектором та екраном. Вона служитиме коворкінгом, глядацькою залою, місцем для зібрань Молодіжної Ради та проведення інших заходів. Приміщення потребує косметичного ремонту та певної актуалізації. Власне в бюджеті ми передбачили кошти на придбання будівельних матеріалів, банерів тощо. Ремонтні роботи плануємо проводити власними силами без залучення коштів проекту.
Місія молоді - бути не лише спадкоємцем матеріальних і духовних багатств суспільства, а й стати творцем нових, прогресивніших політико демократичних суспільних відносин. Щоб йти далі, ніж попередники (старше покоління), вона має бути готовою до відтворення і розвитку не тільки матеріальних, а й політичних, духовних цінностей, культури своєї нації, народу, що й робить її основною рушійною силою прогресивного розвитку суспільства. Тому, одним із викликів, що стоять перед суб'єктами владних повноважень всіх рівнів є налагодження системної діяльності, метою якої буде створення соціально-економічних, політичних, організаційних, правових умов та гарантій для життєвого самовизначення, інтелектуального, морального, фізичного розвитку молоді, реалізації її творчого потенціалу як у власних інтересах, так і в інтересах села, міста, громади, держави.
липень - вересень 2025 року - проведення ремонтних робіт. жовтень - листопад 2025 року - облаштування приміщення.
Облаштування такого центру - створить умови для змістовного дозвілля, що сприятиме всебічному розвитку молоді, підвищенню конкурентоспроможності та самостійності молодих людей. Кількість молоді в громаді - 1612 людей; населення села Забойки - 829 людей; населення громади - 6808 людей.
Указом Президента України № 94/2021 від 12.03.2021р. затверджено НАЦІОНАЛЬНУ МОЛОДІЖНУ СТРАТЕГІЮ ДО 2030 РОКУ, ключовою метою якої є створення можливостей для молоді, яка проживає в Україні, бути конкурентоспроможною, брати участь у житті суспільства, свідомо робити свій внесок у подальший його розвиток. Також, Постановою Кабінету міністрів України № 579 від 02 червня 2021 р. затверджено Державну цільову соціальну програму “Молодь України” на 2021—2025 роки. Основними пріоритетами Стратегії є: безпека – підвищення безпечності середовища і посилення життєстійкості молоді; здоров'я – формування навичок здорового способу життя, розвиток та збереження фізичної культури, культури здорового харчування та психогігієни; спроможність – залучення молоді до участі у суспільному житті, підвищення її самостійності, конкурентоспроможності, формування у молоді громадянських компетентностей; інтегрованість – підвищення мобільності, соціальної і культурної інтеграції молоді в суспільне життя України та світу. Таким чином, Рішенням обласної ради від 26 травня 2021 року №184 затверджено обласну цільову програму «Молодь Тернопільщини» на 2021 – 2025 роки» та «Стратегію розвитку Тернопільської області на 2021 – 2027 роки» від 03 грудня 2020 №16. Одним з ключових завдань Регіональної стратегії розвитку є реалізація молодіжної політики, формування спроможного та всебічно розвинутого молодого покоління. Виконання цього завдання планується шляхом сприяння розвитку національно-патріотичного виховання населення області, територіальних громад, зокрема шляхом створення та розширення мережі центрів національно-патріотичного виховання. Також, шляхом сприяння розвитку молодіжних центрів та забезпечення якості послуг, що ними надаються. У відповідності до вищезгаданих нормативно – правових актів, розроблено та затверджено (рішенням сесії сільської ради № 1224 від 20.03.2024 року) Стратегію розвитку Підгороднянської територіальної громади на період до 2027 року. Відповідно до цього документу, у стратегічному баченні, Підгороднянська ОТГ – сучасна динамічна громада свідомих людей, які розуміють і діють для спільного розвитку, враховуючи інтереси теперішніх і прийдешніх поколінь. Громада, де діти можуть здобувати якісну освіту і змістовно проводити дозвілля. Громада з чистим довкіллям, інфраструктурним розвитком, доступними послугами орієнтованими на людину. У Підгороднянській громаді розроблено та прийнято (рішення сесії № 1389 від 12.09.2024р.) Програму розвитку молодіжної політики на період 2025 – 2027рр. «ГРОМАДА МАЙБУТНЬОГО», ключовою метою якої є створення соціально-економічних, політичних, організаційних, правових умов та гарантій для життєвого самовизначення, інтелектуального, морального, фізичного розвитку молоді, реалізації її творчого потенціалу як у власних інтересах, так і в інтересах села, міста, громади, держави.