Аркадій Корнацький - кандидат в президенти України 2019

ЦВК зареєструвала народного депутата Аркадія Карнацького 25 січня. Він самовисуванець.

- Оберете – у перший же день виконання повноважень Президента України здісню головну мрію всіх українців – вирву владу з лап "політичної еліти", яка 27 років грабує народ і нищить державу, - пише кандидат на своїй сторінці у Facebook.
Передвиборча програма - Влада народу!

Обіцяє викорінити олігархічні клани у владі та створити Міжнародний трибунал.

На відміну від інших кандидатів, навпаки пропонує збільшити кількість депутатів до 600 осіб та розширити їх повноваження. А до складу Ради будуть входити представники всіх соціальних груп.

Виступає за перейменування держави на Українську Народну Республіку.

Корнацькому 65 років. За освітою він юрист. Університет закінчував у Москві. Саме там майже 10 років працював за спеціальністю.

З 1989 року почав підприємницьку діяльність. Він засновник Агрофірми Корнацьких – великого сільськогосподарського підприємства на півдні України.

В політичній кар'єрі з 2007 року. Тоді був радником голови Секретаріату президента Віктора Балоги. В тому ж році призначений в.о. заступника голови Миколаївської ОДА. Займався аграрно-промисловими питаннями.

До Верховної Ради намагався пройти у 2012 році від партії Батьківщина. У 2014 таки пройшов, але вже від партії Блок Петра Порошенка.

За інформацією журналістів, депутат – один з найбільших землевласників в країні та найзаможніший депутат Миколаївської області. Загальна площа земельних ділянок - близько 42 га.
Фото: Аркадій Корнацький