Дмитро Добродомов - кандидат в президенти України 2019

Дмитро Добродомов – народний депутат України, секретар комітету ВРУ з питань запобігання та протидії корупції, журналіст. ЦВК зареєструвала кандидата 25 січня.

Програма кандидата - Чи зможемо зламати систему. Настав час народного контролю.

- Наша мета на цих виборах - зміна системи в країні. Одні і ті ж люди позмінно керують країною. З влади - в опозицію, з опозиції - у владу. Так і змінюються. Прийшов час нових людей, нових політиків і якісно нових ідей, - стверджує Добродомов.
Першочергове завдання – боротьба з корупцією, антикорупційна і судова реформи. Обіцяє довічне ув'язнення топ-корупціонерів та скорочення депутатів у ВРУ до 300 осіб.

В міжнародній політиці – курс на ЄС та НАТО, а також припинення співпраці з МВФ.

Дмитру Добродомову 42 роки. Одружений, виховує двох дітей. Має майже двадцятирічний досвід роботи в журналістиці. Починав з місцевої Львівської газети Експрес. Присвятив себе антикорупційним розслідуванням.

З 2010 року на телеканалі ZIK автор і ведучий програми журналістських розслідувань Хто тут Живе, а вже через два роки став генеральним директором каналу.

Політичну кар'єру почав з 2000-х років.

У 2014 році під час Революції Гідності створив громадський рух Народний контроль (тоді вже рік існувала авторська програма розслідувань журналіста з аналогічною назвою), який став платформою для політичної партії.

В тому ж році потрапив у парламент. Сьогодні секретар Комітету з питань запобігання та протидії корупції.

Фото: Дмитро Добродомов