Олександр Шевченко - кандидат в президенти України 2019

Олександра Шевченка висунули кандидатом у президенти від партії УКРОП. Таке рішення було прийнято 5 грудня на з'їзді партії.

Депутат вже два скликання поспіль засідає у Верховній Раді. Спочатку був у складі БПП, але у 2015 році вийшов з партії, розчарувавшись у дієвості чинного президента.

Президентська програма кандидата носить назву Країна гідності і честі.

Обіцяє привести до влади нових людей, остаточно викорінити корупцію та підвищити заробітну плату до 500 євро.

Наполягає і на кардинальних змінах країни:

- Якби Applе замість iPhone намагався створити покращену версію кнопкового телефона – він завжди був би на крок позаду інших. Але він створив нове, кардинально інше. І переміг. Так повинна мислити й Україна, вибудовуючи стратегію свого розвитку.
Олександру Шевченко 47 років. Він є одним із співвласників гірськолижного курорту Буковель, а також директором ТК Буковель.

Потрапив у скандал із підкупом виборців на парламентських виборах, возивши іванофранцівців на безкоштовні екскурсії до Буковелю.

Навчався кандидат у Чернігівському державному університеті ім. Федьковича на радіотехніка. Живе у цивільному шлюбі та виховує шістьох дітей. У політику пішов у 2010 році, ставши депутатом Івано-Франківської облради.

Фото: Олександр Шевченко