Валентин Наливайченко - кандидат в президенти України 2019

Валентин Наливайченко зареєстрований кандидатом у президенти 8 січня 2019 року від партії Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка Справедливість.

У передвиборчій програмі Кандидата – вступ до НАТО, повернення окупованої територій та боротьба з корупцією, реформа уряду та зняття недоторканності з депутатів.

Серед іншого, колишній голова СБУ пропонує легалізувати вогнепальну зброю.
Я знаю, що робити і як робити. Не боюся труднощів та відповідальності, маю нульову толерантність до корупції і не залежу від олігархів. Сповідую принцип служіння людям, - йдеться у програмі кандидата.
Вперше головою СБУ став у 2006 році при уряді Віктора Ющенка. На посаді відкрив архіви СБУ для вільного доступу та ініціював судову справу по Голодомору.

До СБУ працював заступником Міністра Закордонних справ та послом України в Білорусі.

У 2012 році пройшов до Верховної Ради від партії УДАР. А у 2014 вдруге призначений головою СБУ.

Однак після звільнення у 2015 році, став опозиціонером і критиком діяльності чинного президента. Тоді ж і заснував партію Справедливість.

Родом Наливайченко з Запоріжжя. Йому 52 роки. Одружений, має дорослу доньку.

У декларації на посаду президента вказав лише 18 грн. доходу за 2017 рік від дивідендів у банку.

У власності кандидата – квартира 70 кв. м. у Києві та земельна ділянка на Києвщині. Вся інша нерухомість належить дружині – квартира у столиці площею 379,4 кв. м., три земельні ділянки та дім 357 кв.м. Гроші у сім`ю, судячи з декларації, також заробляє дружина.

Фото: Валентин Наливайченко