PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТЫ iPad / iPhone ФАКТЫ Android
Автор: Анна Гуз

Коли в Україні запрацює фото- та відеофіксація порушень ПДР

За останній рік зафункціонували певні нововведення для автомобілістів: зменшення швидкості на вулицях міста, зміна в правилах паркування, зменшення розмірів дорожніх смуг. Проте виникає питання, як саме відбуватиметься фіксація правопорушень. Відповідно до нових норм порушення правил дорожнього руху мають фіксуватись за допомогою фото- та відео.

Автоматична фото- та відеофіксація порушень правил дорожнього руху (ПДР) на київських дорогах поки не ведеться, оскільки досі відсутній затверджений технічний стандарт до засобів автофіксації і не врегульовано процес накладання та стягнення штрафів.

Для встановлення подібної системи стягнення штрафів важко сказати скільки потрібно коштів.

Читайте: За водієм чи у хвості? Як обрати найбезпечніше місце у транспорті

На дорогах державного значення камери встановлюватимуться за рахунок державного бюджету, а на дорогах місцевого значення муніципалітети прийматимуть рішення щодо кількості камер та їх місцерозташування.

Проте Програма підвищення рівня безпеки на дорогах 2020, в якій закладено кошти на функціонування та обслуговування автофіксації в розмірі на 2019 рік – 2,5 млн грн, на 2020 – 3,4 млн грн, була затверджена.

Порядок накладання та стягнення штрафів з порушень, зафіксованих в автоматичному режимі та засобами фото-, відеофіксації врегульовані та прописані в законі Про паркувальну реформу, який набуває чинності 27 вересня 2018 року.

У випадку порушень, зафіксованих інспектором з паркування: інспектор фіксує порушення на фото чи відео з різних ракурсів, виписує постанову про штраф та кладе копію на лобове скло. Оригінал постанови буде надісано поштою на зазначену адресу проживання власника, або ж на електронну адресу власника авто.

Читайте: Громадський транспорт: чому дорожчає, але не кращає

Не можна вважати комфортним чи безпечним місто, яке орієнтоване виключно на власників авто, воно має розвиватись і забезпечувати потребу в пересуванні всіх його мешканців.

Виділені смуги громадського транспорту (пріоритетного проїзду маршрутних транспортних засобів) вводяться тоді, коли пропускна здатність на дорозі знижується.

Через надмірну кількість приватних авто на дорогах та хаотичну парковку пропускна здатність доріг в багатьох містах падає. Смуга громадського транспорту слугує коридором для автобусів, тролейбусів та маршрутних таксі, що дозволяє збільшити пропускну спроможність вулиці.

Зазвичай в одному авто пересувається лише одна людина – вона за кермом, а той час як один автобус може перевозити понад 60 пасажирів за кожну зупинку (в залежності від його місткості). І заодно, в країнах Європи та світу, прийнято зважати на кількість простору, що використовується цими 60-ма людьми в автобусі, на велосипеді та в автомобілях.

Читайте:  Закон про реформування сфери паркування: які зміни та загрози

Наразі в Києві виділених смуг є 19, які мають слугувати коридором для маршрутного транспорту, проте деякі автомобілісти свідомо нехтують правом пасажирів громадського транспорту на безперешкодний проїзд і блокують автобуси, тролейбуси і маршрутні таксі в заторі.

Аби уникнути заторів на дорогах:

  • дотримуватися безпечного для міста швидкісного режиму (в Києві визначена швидкість 50 км/год).
  • не перетинати перехрестя на заборонений сигнал світлофора та у випадку, коли не встигнеш його перетнути через затор попереду.
  • дотримуватися свого ряду руху, а не перелаштовуватися в сусідні, аби швидше проїхати і потім чекати, поки пропустять назад.

Наразі, з правилами дорожнього руху та відповідно до кодексу про адміністративні правопорушення існує обмеження та стягнення за проїзд, парковку на виділених смугах.

Сума за порушення правила проїзду і зупинки/стоянки становить 510 гривень. Дані правила діють з моменту виділення смуг на дорозі (в Києві вони з’явилися у 2012 році).

Автоматична фото- та відеофіксація порушень на дорогах на законодавчому рівні може почати працювати разом із законом Про парковки, який вступає в силу вже 27 вересня 2018 року.

Належне виконання по всій Україні і в містах залежить від того, наскільки ретельно і вчасно будуть підготовлені всі необхідні документи і стандарти, а також, від готовності самих міст до автофіксації порушень.

Кияни теж повинні висловити свою підтримку вчасному та швидкому громадському транспорту та вимагати від МВС запустити контроль над дотриманням правил дорожнього руху в автоматичному режимі.

Автор: Анна Гуз, координаторка транпсортного напрямку ГО Екодія та кампанії Звільни смугу

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Вверх Вверх
Вверх

    Нашли ошибку в тексте?

    Ошибка