PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТЫ iPad / iPhone ФАКТЫ Android
Автор: Святослав Вакарчук

Корінь проблем – відсутність верховенства права. Як стати на шлях процвітання

Я чую, що музиканти повинні займатись музикою, а політики – політикою. 27 років ці політики займаються своєю справою і, що ми бачимо? Яке слово у вас виникає при думці, що роблять політики? Крадуть.

Я не готовий миритись з подібною ситуацією. Що мені та українцям загалом залишається робити в подібній ситуації? Я не готовий жити в такій ситуації. Саме тому дуже важливо відповісти чесно на питання: чому всі 27 років все було не так?

Чудові політичні промови сьогодні на Ялтинській конференції про те, як потрібно швидше вступити до НАТО та Євросоюзу – я підтримую це. Лунають важливі слова про те, як потрібно протидіяти російській агресії, економіка в країні має зростати і цим потрібно займатись – підтримую. Але хіба ми, розумні люди, не розуміємо в чому корінь проблем в Україні. Хто з політиків справді думає про те, як повернути у нас справедливість?

Читайте: Трішки потерпіть. Вакарчук – про політичну кар’єру

Коли ми говоримо про шлях до НАТО та ЄС, ми не говоримо про фундаментальний шлях, який передує  – шлях верховенства права. Ми навіть не почали ставати на цей шлях, незважаючи на те, що говорять політики.

Рівність перед законом є основною умовою багатства країни.

Вона потрібна для того, щоб країна стала сильною і могла протистояти будь-якій агресії, незалежно від того, хто може посягати на територію.

Мене цікавить питання: як стати на шлях процвітання? Як почати реформувати нові суди і комісії, які формують дані суди, не складали зі старих суддів, а з людей, які насправді мають вершити майбутнє в цій країні.

Наразі судам довіряє лише 1% українського населення. Ті, кому не довіряють, не можуть створити той суд, якому б вірило населення.

 

Автор: Святослав Вакарчук, український музикант, вокаліст, лідер рок-гурту «Океан Ельзи», композитор, громадський діяч. 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Вверх Вверх
Вверх

    Нашли ошибку в тексте?

    Ошибка