PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТЫ iPad / iPhone ФАКТЫ Android

Надія Савченко: чи є правда в обвинуваченнях

Александр Мусиенко
Александр Мусиенко

Моє ставлення до Надія Савченко неоднозначне. З одного боку я, як і сотні тисяч співвітчизників, підтримував звільнення Надії із тенет російського полону, виходив на демонстрації в її підтримку. З іншого боку, я не підтримую її поїздки в Мінськ для зустрічі з лідерами терористичних організацій так званих “ДНР” та “ЛНР”. Також не схвалюю і поїздки пані Савченко до тимчасово окупованого Донецьку.

Варто зазначити, що при цьому Надія часто справедливо і небезпідставно критикує представників діючої влади. В сьогоднішній виступ генерального прокурора України Юрія Луценка з трибуни Верховної Ради, мені важко повірити.

Читайте: Савченко планувала теракт у Раді, Генпрокуратура ініціює її арешт

Погодьтеся, підрив гранатами урядової та гостьової лож, знищення пострілами мінометів куполу будівлі, більше скидається на сценарій якогось середнього бойовика, ніж на обвинувачення у підготовці тяжкого серйозного злочину.

Навіть, якщо повірити в слова генерального прокурора, то де ж затримані можливі спільники Надії Савченко, де докази? Адже очевидно, що навіть якщо припустити, що таке правопорушення Надія готувала, кидати самій гранати в залі і стріляти з мінометів, а потім ще й автоматів, вона б не змогла. Тому, поки що такі обвинувачення генерального прокурора викликає, м’яко кажучи багато запитань, а виступ був схожий більше на виступ політка-депутата, ніж правника-прокурора.

Читайте: Савченко виключили з комітету з нацбезпеки

Надія Савченко, у свою чергу, обрала тактику “кращий захист — це напад” і почала звинувачувати Юрія Луценка у тому, що він перешкоджає розслідуванню злочинів проти Майдану. Звучить не дуже правдоподібно, оскільки певні зрушення в розслідуванні справ помітні, нехай і дуже повільні, але вони є.

Читайте: Луценко вніс у Раду подання на арешт Савченко: що потрібно знати

Мені здається, що Савченко краще зосередитись на побудові захисту, в тому числі в суді (якщо справа все ж колись туди дійде), просто спростовуючи ті можливі докази обвинувачення які є, тобто без таких нападок із гучними заявами. Незалежно від того, як в подальшому розвиватиметься ця справа, політично вона лише віднімає бали у влади, в особі Юрія Луценка, і додає Надії Савченко.

Читайте:  Полон Савченко міг бути театральною виставою – Шкіряк

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Вверх Вверх
Вверх

    Нашли ошибку в тексте?

    Ошибка