PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТЫ iPad / iPhone ФАКТЫ Android
Автор: Виктор Таран

Росія – це не країна майданів. Чому мітинги не призведуть до результатів

Мітинги проти пенсійної реформи в Росії не матимуть жодних політичних наслідків для самої Російської Федерації та їх еліти.

Історія Росії свідчить, що протести ніколи не призводили до зміни існуючої влади, як, наприклад це було, в Україні. Росія – це не країна майданів. Це країна, де зміни відбуваються або в результаті кривавих революцій та громадянських воєн, або кулуарних переворотів, коли еліти між собою домовляються і змінюють керівника.

Читайте: Путін, коли на пенсію? В Росії протестували проти пенсійної реформи

В ситуації з Путіним теж відбулася змова еліт. Тому дані мітинги не призведуть ні до наслідків, ні до результатів.

Ті люди, яких затримали під час мітингу у Москві, однозначно отримають максимальне покарання. Наразі арештовано понад 800 чоловік та порушено низку кримінальних справ.

Російська влада діє згідно наступної логіки – вони бояться протестів і тому показово каратимуть тих, хто виходить бунтувати на вулиці. Тому однозначно будуть дуже жорсткі покарання та максимальні терміни ув’язнення, як це було, наприклад, у Болотній справі.

Читайте: Мітинги в РФ: затримали понад 800 осіб

В країні, де 70% населення підтримують Путіна, мізки людей регулярно промиваються через зомбо-ящик, силовики готові захищати діючу владу, а регіональні еліти максимально лояльні до “центру”, будь-які революції та бунти неможливі.

Для того, щоб у країні відбулася революція необхідно виконання хоча б 3 умови з 5. Наприклад, саботаж силовиків, як було на Майдані в Україні, коли силовики відмовились виконувати накази Януковича – цього немає, зрада регіональних еліт, зміна інформаційної політики ЗМІ.

Жодна з даних умов немає місця в так званих мітингах на території Російської Федерації. Тому дані мітинги проти пенсійної реформи ніяким чином не зможуть змінити ситуацію в Росії в цілому.

Автор: Віктор Таран, голова центру Ейдос, політолог

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Вверх Вверх
Вверх

    Нашли ошибку в тексте?

    Ошибка