PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТЫ iPad / iPhone ФАКТЫ Android
Автор: Андрій Золотарьов

Верховна Рада 2017: в чому проблема?

Верховна Рада, попри те, що на 54% змінила свій склад, не позбавилась від проблем попереднього скликання. Фактично, нові обличчя так і не зуміли змінити алгоритм роботи. Майже 2/3 законопроектів приймається з порушенням регламенту. Якщо не збираються голоси, регламент вимагає відкладення цього законопроекту, проте йдуть повторні голосування – це порушення закону. Кнопкодавство так і залишається проблемою Верховної Ради.

ВР не позбавилась лобістів і досі є місцем, де заробляють гроші. Завдяки мобілізації депутатів з інших фракцій та груп відбувається позитивне голосування за законопроекти. Ми маємо псевдо реформаторську метушню, яка не дає позитивних соціально-економічних результатів.

Ці пріоритетні реформи про які йдеться мова: медична реформа, реформа освіти, пенсійна реформа – вони не мають безпосереднього відношення до забезпечення економічного зростання. Це головний чинник, що Верховна Рада не зуміла стати тим драйвером, який дав би поштовх економічному розвитку. Завдяки тому, що досить багато лобізму, сумнівної якості законопроектів знижується рівень довіри населення до парламенту.

Безумовно позитив є. По-перше, бюджет 2018 прийняли не під ялинку – це добре. Проте, якість цього бюджету інша справа. По-друге, цьогоріч ми отримали безвіз від ЄС. По-третє, немає постійних сутичок у Верховній Раді. Але потрібно змінювати алгоритм, удосконалювати законопроекти та дотримуватись законного порядку прийняття рішень.

Читайте: Верховна Рада відмовилася звільняти керівництво антикорупційних органів

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Вверх Вверх
Вверх

    Нашли ошибку в тексте?

    Ошибка