PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТЫ iPad / iPhone ФАКТЫ Android
Вера Романова
Автор: Вера Романова

Як реагувати на небажаний подарунок

Сьогодні на календарі 14 лютого – День всіх закоханих. Кожна пара готує один одному подарунки на знак кохання. Проте, не завжди наша друга половинка може вгадати з влучним сюрпризом, особливо, якщо пара не до кінця вивчила вподобання кожного.

Читайте: День святого Валентина: як святкують і що дарують у різних країнах

Непоодинокі випадки, коли ми отримували подарунки, які нам не подобались. Але це зовсім не означає, що потрібно засмучувати того, хто обирав дарунок і намагався зробити якнайкраще для вас.

Зазвичай, людина не знає, який сюрприз буде до душі. У кожного є свої вподобання. Але потрібно вміти правильно реагувати на такі дарунки, щоб не образити свого обранця, і не відвернути бажання робити сюрпризи в майбутньому.

Незалежно від того, чи сподобався вам подарунок чи ні, кожен дар заслуговує вдячності. Зверніть увагу на того, хто подарував, приділіть йому хвилину уваги, та, подякуйте так само, як ви б хотіли, щоб подякували вам.

Відреагуйте на ідею подарунку, або на сам факт сюрпризу. Завжди є можливість вигадати декілька фраз, щоб висловити вдячність, оцінити роботу, креативність.

Читайте: Чому святкують День святого Валентина

Пам’ятайте, більшість подарунків роблять в першу чергу, з бажання приділити увагу. І лише малий відсоток з умислом образити.

Вже ж, якщо коханий помітив незадоволення «непотрібним дарунком», змістіть увагу з вашого невдоволення на сам предмет. Запитайте, чому саме такий сюрприз він вирішив зробити, хто йому допоміг в пошуку, як довго шукав і таке інше. Таким чином ви проявите зацікавленість та уникнете прямого запитання: «Чи сподобався тобі подарунок?».

Декілька років вивчаючи дослідження про благополуччя, та досліджуючи тему щастя, я точно розуміла одне: не має щастя, коли не має людини, яка б про нас піклувалась та робила щасливими. Але є одна важливіша річ: благополучними ми самі можемо бути лише тоді, коли можемо подбати про когось, та хоч на мить зробити його щасливим.

Читайте: Як створити романтичний образ на День святого Валентина

Спробую дати декілька рекомендацій, якщо ви хочете спробувати вгадати з подарунком близькій людині:

 • Зверніть увагу на стиль життя особи, на її особистість. Це вже половина справи – обрати одну-дві сфери життя людини, в якій вона проявляється найяскравіше.
 • Зверніться за допомогою до родичів, членів родини або навіть до співробітників. Вони, напевне, знають, чим захоплюється людина, яка постійно поряд з ними.
 • Найвлучніша сфера з життя — хобі. Зупиніться на тому, де ви більш компетентні. І шанси влучити у ціль збільшаться.
 • Прислухайтесь до людини. Уважно слухаючи, ми можемо дізнатись не тільки певні бажання, а й мрії. Навіть маленька частка заповітного бажання буде найкращим проявом цікавості та турботи.
 • Не соромтесь радитись з іншими. Якщо ви нічого не розумієте в тій чи іншій сфері, не бійтесь ставити багато запитань для уточнення та деталізації вподобань.
 • Згадайте те місце, де людина дуже любить проводити свій час. Можливо, звичайна прогулянка зможе зробити кохану людину найщасливішою.
 • Ходіть за покупками разом. Ви точно побачите, на що саме звертає увагу ваш візаві.
 • Питайте. Просто питайте. Дуже багато людей мають wіsh-лист. Певний відсоток людей негативно ставиться до сюрпризів, тому доречнішим буде запитати, що саме хочеться отримати в подарунок.

І звісно, якщо ви помітили, що подарунок не сподобався, не варто розкисати – в житті все буває. Якщо ви не впевнені у подарунку, зробіть хід конем – підіть разом та оберіть подарунок, вручіть сертифікат, запропонуйте декілька варіантів на вибір, і тоді ви точно вгадаєте з дарунком.

Читайте: Проблема дискримінації за віком: як роботодавці порушують закон

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Вверх Вверх
Вверх

  Нашли ошибку в тексте?

  Ошибка