PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТЫ iPad / iPhone ФАКТЫ Android
Автор: Александр Мусиенко

Звільнення Сенцова: чому тиск США та ЄС на Росію є вирішальним у справі

Росія тримає українських політв’язнів, зокрема Олега Сенцова, як своєрідний козир для переговорів. Російська Федерація може піти на їхнє звільнення задля необхідності покращення міжнародного іміджу, вимагаючи в обмін, наприклад, пом’якшити європейські та американські санкції.

Інший варіант – коли українська сторона запропонує російській когось на обмін важливого і необхідного для них. Наприклад, можливі варіанти щодо подібного обміну російського журналіста Вишинського на українського Сущенка обговорюються.

Читайте: Петиція за Сенцова: українці обвалили сайт Білого дому

Саме тиск США та ЄС є найважливішим інструментом у питанні звільнення Олега Сенцова та усіх українських політв’язнів, котрі перебувають в російських в’язницях. Українська влада та громадянське суспільство зуміли привернути увагу cвітового співтовариства до цього важливого питання.

Саме шалений міжнародний тиск поряд із введенням додаткових санкцій здатен вплинути на позицію російської влади, яка буде вимушена звільнити Сенцова.

Важливо не забувати, що Олег Сенцов розпочав голодування в першу чергу з вимогою звільнити усіх інших українських політв’язнів, що утримуються в Росії, крім себе. Тому вся міжнародна спільнота має вимагати звільнення не лише Олега Сенцова, а й усіх українців, яких російський режим кинув до в’язниць і переслідує за надуманими звинуваченнями.

Читайте: Одна проста річ: чим Рада Європи може допомогти у звільненні Сенцова

Сенцов вже став символом спротиву російському режиму і незламності духу. Якщо він повернеться на Батьківщину найближчим часом, то є висока доля імовірності, що багато політичних сил можуть запропонувати йому участь в парламентських виборах, але чи матиме сам Сенцов політичні амбіції і, чи погодиться на такий сценарій покаже час.

Читайте: Помилування Сенцова: у російській колонії відхилили клопотання матері

Автор: Олександр Мусієнко, політичний експерт, керівник Центру військово-правових досліджень

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Вверх Вверх
Вверх

    Нашли ошибку в тексте?

    Ошибка