PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Олена Астахова

Олена Астахова

Про себе…

Народилась у Києві і дуже прив’язана до цього міста – щось у ньому таки є.

Навчалась на факультеті журналістики Київського національного університету. Працювала в інформаційному агентстві, гарних інтернет-сайтах і нарешті на телебаченні. Вже стільки часу поспіль ця робота захоплює мене більше, ніж шопінг, або навіть читання книжок.

Мабуть, найбільше подобаються несподівані повороти на краще при розробці сюжетів. На початку здається, що нема світла у тунелі, але – хоп! І виявляється, що люди якось організувались, справа зрушила з місця, або у чиновника совість прокинулась – і таке буває. І все це відбувається наживо, – просто на очах і в реальному житті, а не як у кіно.

Звичайно ж буває і повний мінор. Але з надією на краще. А ще я вважаю, що інформація – це надзвичайно важлива річ і для ухвалення рішень, і для самоусвідомлення, і для емоцій. Якщо людина думає та аналізує, то життя не піде намарно. Тому я поважаю свою професію.

Про те, що подобається…

На відміну від чарівних колежанок, порпатися на кухні не люблю. Але ж куди подітися? А ось люблю я тривалі автомобільні поїздки, коли з чоловіком можна неспішно погомоніти про найрізноманітніші речі; люблю приємні сюрпризи та коли робота приносить добрий результат. Також люблю, коли люди утворюють гарну компанію, хоч і не надовго.

Про життєве кредо… Колись почула вислів «Делай, что должен, и будь, что будет» – відтоді він не забувається.

Опис


Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка