PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Катерина Тарута

Найяскравіший спогад дитинства — коли батько подарував мені пса, про якого я довго мріяла. Цуценя я отримала на свій день народження за п’ятірки у школі. Я раділа, але вдома був величезний скандал: у той вечір тато разом з цуценям ночували на дивані. Проте тоді  я зрозуміла:  немає нічого неможливого. Якщо хочеш — обов’язково отримаєш, потрібно лише вперто йти до мети і досягати її.

За порадою батька я вступила на економічний факультет Київського національного університету імені Шевченка. Працюючи за фахом на останніх курсах навчання, зрозуміла, що робота економіста занадто рутинна для мене, і вирішила кардинально змінити діяльність. Моя мама бачила мене в журналістиці, тим більше, що ще в школі я багато писала і брала участь у різноманітних конкурсах. Бракувало журналістської освіти, тож почала навчатися на численних курсах, вправлятися у сценічній мові, відвідувати кастинги.

На телебачення потрапила як ведуча розважальних програм, занурилася у світ шоу-бізнесу, зокрема, вела прямі марафони з Канського кінофестивалю. Проте з початком революції зрозуміла, що потрібно говорити не про розваги, а про соціально значимі речі.

У серпні 2014 року канал ICTV розширив інформаційний блок мовлення. Виходити в ефір із міжнародними новинами в ранковому випуску «Фактів» довірили мені. Відтоді я маю змогу говорити про важливі речі, які хвилюють весь світ. Професійне життя в команді «Фактів» для мене лише почалося, але я вже ставлю перед собою нові цілі: моя мета – стати суперпрофесіоналом.

Опис


Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка