PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Михайло Поплавський презентував щоденник свого життя в Європі

Про це повідомляє польське інформаційне агенство Сentrumprasowe, передають Українські Новини.

В біографії Михайла Михайловича як письменника це рівно 25-а книга, так що ми можемо говорити про своєрідний ювілей.

І хоча Поплавський, як доктор педагогічних наук та професор, старанно величає свої книги підручниками, але ми всі чудово знаємо – ці праці більше ніж підручники, оскільки особистість такого масштабу як популярний ректор Київського національного університету культури та мистецтв апріорі не може писати сухі методички.

У кожну з них вкладено душу, досвід і харизма Поплавського.

Ректор – це видання, в якому автор розповів про час і про себе, тодішнього, коли у 1990 році захистив докторську дисертацію в Ленінградському державному інституті культури ім. Н. К. Крупської, а в 1993 році очолив Київський інститут культури з двома факультетами, і нинішньому, – пройшов Крим і Рим, щоб створити відомий не лише в Україні, але й за кордоном Університет культури з одинадцятьма факультетами та потужним професорсько-викладацьким складом.

Михайло Михайлович у книзі розкрив багато секретів: як з допомогою PR-проекту Співаючий ректор, як технологія і “теорії стресу” автор досяг особистого успіху і визнання університету культури, як створив бренд Михайло Поплавський та вдало його капіталізував!

Книга – мотиваційна та призначена для широкого кола читачів, справжніх і майбутніх студентів, які мріють знайти свій шлях до успіху.

Презентація книги Ректор відбулася у Варшавському університеті менеджменту, де зібралися друзі та колеги Михайла Поплавського.

Привітати українського ректора з днем народження та виходом книги приїхали ректори європейських вузів, представники нашої діаспори в Європі, студенти і колеги з України.

У теплій, дружній атмосфері гості, гортаючи сторінки, із захопленням слухали життєві історії від автора, до речі, блискучого оповідача та привабливої людини.

Презентація, яка плавно перетекла на святкування дня народження “юного орла”, пройшла, на думку гостей, більш ніж успішно, та й сам “співаючий ректор” залишився задоволений подією.

Читайте: У бібліотеки Донбасу привезли україномовні книжки для підлітків

Нагадаємо, Володимир Кличко написав книгу для бізнесменів.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка