PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Ніколи не пізно! Люди, які досягнули успіху після 35

Вам 30 років, а ви вже ниєте, що нічого не добилися у цьому житті? Вважаєте, що вже немає сенсу щось починати? Геть лінь і невпевненість у собі. Ось вам кілька надихаючих історій людей, які не здалися, наполегливо працювали і стали успішними після 35 років.

Ніколи не пізно! Люди, які досягнули успіху після 35

Всі вважають, що успіх повинен приходити до людей у молодому віці, коли у них ще багато сил, а попереду – сила-силенна часу для сміливих звершень. Ви теж так вважаєте?

А ось, скажімо, Генрі Форд, Хуго Босс, Стен Лі і багато інших успішних особистостей готові були б з вами посперечатися.

Для успіху, як для любові, немає вікових груп. Так, здається, що шансів більше у тих, хто якомога раніше почав думати про саморозвиток, зовнішній вигляд і будувати конкретні плани.

Однак можна до 65 років поміняти безліч робіт, але не здатися, спалахнути новою ідеєю, добре її продумати – і зробити одну з найзнаменитіших мереж ресторанів. Запитайте, наприклад, у засновника KFC Гарланда Сандерса.

Ніколи не пізно. Навіть, якщо ви заплуталися і відчуваєте якусь кризу у своєму житті, не можна опускати руки і плисти за течією.

Крім вас, ваше життя ніхто не побудує. Пливіть проти течії, правильно формуйте цілі і плани, робіть те, що любите і втирайте носа тим, хто говорить, що у вас нічого не вийде.

Є всім відомі приклади. Хуго Босс заснував знамениту компанію Hugo Boss, коли йому було 37. Вільям Боїнг заснував Boeing у 35. Генрі Форд заснував свою компанію у 40 років.

А ось ще кілька історій успішних людей, які не зламалися, експериментували і зробили всесвітньо відому кар’єру вже у зрілому віці.

І я не кажу, що потрібно порівнювати себе з ними, але сподіваюся, що їх історії надихнуть вас і доведуть, що ніколи не пізно.

Стен Лі

Створив свого першого супергероя Marvel у 39 років.

А колись він був простим асистентом у Timely Comics і врешті-решт посів пост тимчасового редактора у тій самій компанії – і все це до того, як він намалював свого першого супергероя.

Timely Comics пізніше змінила ім’я на Marvel Comics, і попросила Стена придумати нових супергероїв, щоб скласти конкуренцію DC з її Лігою Справедливості.

У 1961 році у віці 39 років Стен Лі створив Фантастичну Четвірку, першу команду супергероїв Marvel, а що було далі – нам відомо.

Читайте: Бетмен VS Супермен? Що треба знати про комікси і хто перший таємничий супергерой

Амансіо Ортега

Заснував компанію Zara, коли йому було 39 років.

Через бідність сім’ї Амансіо