PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Гороскоп на тиждень з 13 до 19 травня

Детальний гороскоп на тиждень з 13 до 19 травня склала астролог Марина Скаді (Marina Sokolova).

Гороскоп для Овнів

Дієте, виходячи з внутрішніх імпульсів, вашими вчинками керуватиме підсвідомість. Багато емоцій, які заважають конструктивно вчиняти. В цей час, вас складніше розворушити, надихнути на подвиги чи спокусити гучною рекламою. Навколо вас створюється напруга, яка може виливатися в конфлікти. Ви часто перебуваєте у стані тривоги за рідних і близьких, долю свого будинку. Можливо, обставини змусять вас залишати батьківщину або навпаки терміново повернутися додому.

Гороскоп для Тельців

Для бізнесу і фінансових справ – сприятливий час. У партнерських стосунках панує стабільність, старі відносини зміцнюються, нові знайомства заводяться обачно. У ці дні зростає почуття власництва, тому краще не давати приводу для ревнощів і не випробовувати почуття партнера на міцність. Варто приділяти багато уваги своєму тілу, але краще спрямувати її не на фізичні навантаження, а на вправи і процедури, які приносять задоволення – це дозволить отримати психологічний комфорт.

Гороскоп для Близнюків

Спокійний тиждень – вам нічого не допомагає реалізовувати свої цілі, але і нічого не заважає. Сконцентруйтеся на собі, на своїх інтересах, оскільки це не зовсім вдалий час для активних дій. Це хороша можливість проявити свободу вибору. Ви маєте багато сил і можливостей, але поки не знаходите застосування їм. Це може привести до невдоволення своїм життям, типовим для вас є переконаність у тому, що ви здатні на більше. Однак визначити це більше не можете, що провокує негативні думки.

Гороскоп для Раків

Невгамовна активність на шкоду собі й навколишнім, перевитрата фізичних сил можуть привести до загострення хронічних хвороб. Ви розкидаєтеся можливостями, розпилює увагу, не в змозі зосередитися на чомусь одному. З’являється прагнення нав’язатися, голосно заявити про себе в невідповідний момент. Ініціатива провокує конфлікт, викликає небажані, руйнівні наслідки. Небезпека від вогню, ви можете постраждати від перегріву (сонячний удар. – Ред.), потрапити в конфліктну ситуацію.

Гороскоп для Левів

У вас можуть виникнути принципові розбіжності з навколишніми з приводу різних суджень, що може викликати напруженість у взаєминах. Тому вам слід зрозуміло і тактовно роз’яснити свою позицію, даючи при цьому зрозуміти навколишнім, що вони мають право на власну думку. В атмосфері взаємної поваги ситуація швидко вирішиться без шкоди для вашої особистості і самолюбства. Не перебільшуйте свою значущість в компаніях, дозвольте навколишнім зробити перший крок.

Гороскоп для Дів

Ви критично налаштовані на будь-які ситуації, зосереджені, з’являється бажання навести лад, роздобути нову інформацію і знайти їй місце. Виводить з рівноваги найменша недбалість або неточність. Здатність до узагальнення слабшає, є небезпека заплутатися в деталях. Зростає бажання втручатися в чужі справи з прагненням допомогти, але це лише викликає роздратування у навколишніх. Треба бути уважними до питань дотримання дієти, бо через підвищену знервованість можуть з’явитися проблеми з травленням.

Гороскоп для Терезів

У сфері любовних стосунків спостерігається поліпшення, стаєте більш терпимими до почуттів і бажань інших людей, краще розумієте мотиви вчинків навколишніх, тому демонструєте миролюбність, легше йдете на компроміс, а у випадку розбіжностей прагнете до примирення. На перший план виходить бажання душевного спілкування, прагнення знайти порозуміння зі співрозмовником. Хороший період для презентацій, будь-яких заходів, пов’язаних з мистецтвом, переговорами, громадськими справами.

Гороскоп для Скорпіонів

Пристрасть у всьому, що планується і замислюється. Для всіх справ і занять характерна грунтовність. Ви стаєте більш активні, ніж в інші періоди, вас охоплюють сильні одномоментні переживання, з’являються напруженість і готовність до сварки, але зусилля волі допомагає швидко виходити з кризових станів. У цей час підвищується інтерес до всього таємничого, містичного і забороненого. Обстановка в цей період неспокійна, досить незначного приводу, щоб внутрішнє напруження, не витримавши натиску, проявилося скандалом.

Гороскоп для Стрільців

Втрата рівноваги, нерішучість, схильність жаліти себе і сильна потреба в емоційних зв’язках, зокрема у дружбі і співробітництві, готовність до компромісів – через це виникає сильне психічне напруження. Ви легко берете на себе зобов’язання, іноді непосильні, які завжди вимагають великої напруги. Розвинуте почуття відповідальності не дає вам відступати від ухваленого рішення або перекладати відповідальність на плечі інших. В особистих взаєминах проявляється тенденція зводити коханих людей на п’єдестал, що часто призводить до розчарувань.

Гороскоп для Козерогів

Якщо ви хочете, щоб навколишні помітили у вас лідерські здібності, то прийшов час самостійно змоделювати ситуацію, яка дозволить продемонструвати ці риси. Ви відчуєте прилив життєвих сил і будете задоволені своїми вчинками. Ситуації і взаємини напевно дадуть вам привід пишатися собою. Це чудовий час для встановлення партнерських взаємовідносин. Сприятливий час для вирішення фінансових питань.

Гороскоп для Водоліїв

Мінливий настрій може принести шкоду відносинам або розлад у родині: непорозуміння стане причиною напруженої обстановки. У цей період ви схильні до непотрібних витрат грошей та втрати почуття реальності, яке проявляється лише подумки. Ви потребуєте захоплення і вимагаєте до себе максимум уваги. Можливі виробничі сварки, непорозуміння, особливо з партнерами і співробітниками протилежної статі. Не обіцяйте виконання планів – вчасно не вийде зробити роботу.

Гороскоп для Риб

Відчуваєте внутрішню свободу, відчуваєте почуття радості і впевненості в собі, тому проявляєте симпатію і потяг до навколишнього світу. Це буде ідеальний період для дружнього спілкування, любові, шлюбу і сімейного життя, всього прекрасного й естетичного, для соціальної активності. Ці дати будуть сприятливими для купівлі речей, які належать до предметів розкоші, а також для залагодження суспільних і фінансових справ. Період сприятливий для залучення уваги до своїх справ впливових людей.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка