PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Facebook запускає криптовалюту Libra – що про неї відомо

Компанія Facebook разом із 28 партнерами анонсувала запуск криптовалюти Libra. Факти ICTV зібрали найважливіше про нові цифрові гроші.

У чому особливість криптовалюти Libra?

Криптовалюта Libra є стейблокоіном, тобто прив’язаною до фіатних грошей (гроші, вартість яких гарантується. Наприклад, паперові гроші – Ред.), завдяки чому її курс не повинен сильно коливатися.

Для того, щоб закласти фундамент криптовалюти, залучили такі фінансові компанії як Mastercard, Visa і PayPal, а також регуляторів з кількох країн. Facebook також планує сформувати пакет з $1 млрд для підтримки Libra.

Управляти криптовалютою буде закрита група організацій, які інвестували в неї. Передбачається, що на момент запуску наглядова рада складатиметься зі 100 компаній.

Коли запустять Libra?

Повноцінний запуск криптовалюти Libra запланований на 2020 рік. Для операцій з криптовалютою потрібно буде використовувати гаманець Calibra, який побудований на інноваційній технології блокчейн. Вона відрізняється більшою безпекою і доступністю при здійсненні платежів.

Планується, що криптовалюта буде доступна глобально і її можна буде купувати через вказаний додаток, точки партнерів і термінали.

Де можна використовувати Libra?

Основна мета криптовалюта – перекази всередині соціальної мережі Facebook, які можна буде здійснювати навіть за допомогою Messenger і WhatsApp. При цьому комісії за використання внутрішніх переказів не буде.

Ті ж, хто побоюються за свої гроші у криптовалюті, зможуть зняти їх в банкоматах, для чого планують випустити спеціальний пристрій. Також до партнерства хочуть залучити різні магазини, яким обіцяють стартові бонуси.

Комісію за впровадження Libra обіцяють невелику, проте точну суму наразі не називають.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка