PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

5 способів ворожіння на Івана Купала

Факти ICTV підібрали 5 найпоширеніших ворожінь на Івана Купала., які збереглися до наших днів.

Ворожіння біля багаття

Івана Купала

Фото: dreamstime.com

На Івана Купала молодь розводить святкове ритуальне багаття і стрибає через нього. Суть ворожіння полягає в тому, щоб стрибнути, не торкнувшись вогню. У цьому випадку на дівчат очікує швидке заміжжя, а на хлопців – удача.

Ворожіння на вінку

Івана Купала

Фото: dreamstime.com

Дівчата збирають польові квіти і плетуть із них вінки. Ввечері потрібно загадати бажання і пустити вінок на воду. Якщо він поплив за течією, бажання збудеться, а якщо пристав до берега або потонув – це може означати, що бажання не збудеться або дівчина не вийде заміж цього року.

Ворожіння на папороті

Папороть

Фото: dreamstime.com

Кажуть, що в ніч на Івана Купала папороть розквітає чарівною квіткою. Якщо дівчині подобалися кілька хлопців і вона не могла визначитися, тоді ворожили на папороті. Для ворожіння збиралися в лісі великою компанією рівно опівночі.

Читайте: Коли Івана Купала

Знайшовши зарості папороті, потрібно було зірвати стільки гілочок, на скількох хлопців збиралася дівчина ворожити. Після цього дівчата йшли до річки і опускали гілочки у воду. Притиснувши папороть рукою до дна, різко відпускають руку. Та гілочка, яка спливе раніше всіх і вкаже на обранця, з яким буде довге і щасливе життя.

Ворожіння на снах

Сон

Фото: dreamstime.com

Якщо на захід сонця зібрати сім різних квітів і покласти до себе під подушку, то в ніч на Івана Купала присниться віщий сон.

Ворожіння по колах на воді

Вода

Фото: pixabay.com

Увечері потрібно набрати в миску води, загадати бажання, пошепки проговорити його і кинути у воду невеликий камінчик. Тепер потрібно порахувати кола на воді. Якщо їх число парне – бажання збудеться, якщо непарне – то ні.

До слова, раніше Факти ICTV писали, чого не можна робити на Івана Купала.

Фото: Dreamstime, Pixabay

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка