PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Ворожіння на День Тетяни 2020: 5 найкращих способів

Напередодні Дня Тетяни ніч 24 січня вважається магічною. У цей день дівчата можуть дізнатися, що на них чекає у майбутньому.

Факти ICTV публікують кілька способів, як ворожити на Тетянин день.

Ворожіння на судженого на каблучці

Дівчина повинна розкласти на столі папірці з іменами потенційних наречених. Необхідно взяти золоту каблучку, нанизати її на нитку та водити над іменами.

Над яким папірцем рух зупиниться, той і буде майбутнім чоловіком.

Ворожіння на чарках

Той, хто ворожить, повинен підготувати шість однакових чарок з водою. У кожну з них окремо потрібно покласти  ложку меду, сіль, лимон, сережку, вино і каблучку.

Чарки слід накрити рушником і обрати будь-яку. Яку обереш, така буде й доля.

Чарка з медом вказує на м’який характер чоловіка, а от з сіллю на ревнивого. Якщо там лимон, суджений буде сумовитим і пригніченим, а якщо сережка – щедрим.

Веселий обранець буде у того, хто витягне чарку з вином, каблучка ж вказує на те, що дівчині незабаром зроблять пропозицію.

Читайте: Тетянин день – що за свято?

Ворожіння на цибулі

Необхідно перед сном чітко уявити свого майбутнього обранця. Потім слід взяти кілька цибулин і написати на них чоловічі імена.

Цибулю слід поставити у воду і спостерігати за нею протягом кількох днів або тижнів. Яка першою проросте, чоловік з таким іменем і візьме заміж.

Ворожіння на статус нареченого

Дівчина повинна покласти на стіл шматочок хліба, каблучку, ключі, цукерку і гачок. Після цього накрити все хустинкою і витягнути щось одне.

Ключі вказують на те, що чоловік буде бізнесменом, каблучка – це знак модника. Хліб означає, що обранець буде багатим, а гачок – бідним.

Найбільше не пощастить тому, хто витягне цукерку. Такий чоловік тільки витрачатиме гроші.

Ворожіння на нитках

Дівчатам, які ворожать, слід відрізати нитки однакової довжини і підпалити одночасно. Чия швидше згорить, та і вийде заміж першою. Якщо нитка відразу потухне – весілля ще не скоро.

До слова, Тетянин день – це релігійне і народне свято, коли вітають з днем народження всіх Тетян. Факти ICTV підготували найкращі ідеї того, що подарувати на День Тетяни.

Фото: Dreamstime

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка