PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Гороскоп на тиждень з 16 до 22 березня 2020

Докладний гороскоп на тиждень з 16 до 22 березня 2020 року склала астролог Марина Скаді (Marina Sokolova).

Гороскоп для Овнів

Ви зможете заявити про себе, продемонструвати сильні сторони своєї особистості. Це допоможе в досягненні ваших цілей. Ваш ентузіазм захоплює інших, надихає на співпрацю. Ви зможете домогтися популярності та прихильності впливових людей. Однак присутня схильність до надмірностей. Тому визначтеся, що насправді вам потрібно. Спокій та впевненість допоможуть у втіленні бажань.

Гороскоп для Тельців

Посилюються сприятливі обставини, що допоможуть вийти за встановлені межі. Активна поведінка, оптимізм і шарм зачарують навколишніх, а романтичні стосунки будуть успішними. Загалом це період життєрадісності та задоволення. Тиждень сприятливий для ділових та особистих контактів завдяки зовнішній привабливості. Творче натхнення, артистичне самовираження матиме схвалення навколишніх. Вдалий тиждень для торгівлі та ведення бізнесу.

Гороскоп для Близнюків

Громадські зв’язки і співробітництво набувають особливого значення. Це стосується і гармонії у спілкуванні з діловими партнерами. Ці дні будуть сприятливими для відпочинку, хобі, коротких поїздок і візитів до родичів. Присутнє відчуття безтурботності. З’явиться можливість зав’язати романтичні стосунки. Тиждень сприятливий для публічних виступів, рекламних заходів, переговорів, знайомств, підписання важливих документів, отримання консультацій. Вам допоможе дипломатичність, тактовність, хороший смак і манери.

Гороскоп для Раків

Багато серйозних справ, важливих рішень, зустрічей. Загострюється почуття обов’язку, відповідальності, самодисципліни. Доведеться вирішувати особливо складні завдання, може виникнути потреба планувати  досить віддалені цілі та розробляти етапи їх досягнення. Крім того, ситуація обіцяє бути напруженою, присутній страх, що можете не встигнути зробити щось важливе. Тиждень вдалий для справ на тривалу перспективу або для наукових дослідженнь.

Гороскоп для Левів

Збільшення життєвої сили і працездатності, впевненості в собі. Громадська діяльність і виконання службових обов’язків приносять задоволення. У цей період ви зможете реалізувати багато творчих ініціатив і проектів. Допомога і підтримка приходять самі, а керівництво та високопоставлені люди дарують своє заступництво. У ці дні легко можете вирішити фінансові проблеми, почати довгострокові важливі проекти. Відкриваються нові перспективи, займайтеся самоосвітою.

Гороскоп для Дів

У вас прокидається дух протиріччя, можете говорити те, про що згодом пошкодуєте. Присутні нервозність, неуважність і дратівливість. Можливі зіткнення через ідеї та думки, складно висловити свої інтереси та погляди. Для інтелектуальної праці період несприятливий. Краще відкласти походи в офіційні установи. Однак якщо ви зможете приборкати свою самовпевненість, то знайдете чимало точок дотику з діловими партнерами, компаньйонами і керівництвом.

Гороскоп для Терезів

У цей час все сприймається набагато глибше та серйозніше. Для бізнесу та фінансових справ це сприятливий час. У партнерських стосунках також панує стабільність, старі – зміцнюються, а нові знайомства заводяться обачно. Дуже сприятливий час для кохання, залицянь, а також для коштовних подарунків своїм половинкам. Загалом у цей період варто приділяти багато уваги своєму тілу, а саме вправам і процедурам, які приносять задоволення.

Гороскоп для Скорпіонів

Ви схильні заперечувати чужі думки та марнотратства. Вам складно зрозуміти реальний стан справ, через що можете зазнати досить відчутних збитків. Краще відмовитися від відповідальних виступів, виробничих нарад. Обмежте вашу активність, не сперечайтеся з керівництвом. Особливо важко протікає ділове спілкування з представниками протилежної статі. Відкладіть укладення угод і договорів, підписання важливих паперів, залагоджування юридичних питань. Тиждень підходить для пасивного відпочинку.

Гороскоп для Стрільців

Увага зосереджена на матеріальних цінностях, вам захочеться підтримати свій престиж і честь, зберегти бездоганну репутацію. Для будь-якої діяльності характерна лаконічність. Нове і незвичне варто приймати з обережністю, що дозволить зберегти лад. Гарний час для обговорення ділових питань і виробничих нарад. Відкладені на тривалий період справи цього тижня можна успішно вирішити. Також сприятливим цей період буде для побудови планів.

Гороскоп для Козерогів

У сфері вашої діяльності можна очікувати гармонії в справах. У вас є вільний вибір, якщо не вистачало рішучості щось здійснити, використовуйте цей період. Ймовірно виникнуть нетривалі романтичні зв’язки або короткострокові ділові взаємини. Це період підвищеної творчої активності, що проявлятиметься залежно від вашого потенціалу. Гарний час для отримання знань.

Гороскоп для Водоліїв

Час витримки, спокою та концентрації уваги. Можна сподіватися на успіх під час звернення в офіційні інстанції. Ефективна робота в колективі. Стаєте не такими емоційними. У цей період легше вирішуються питання, пов’язані з освітою, організаціями, наукою. Хороші можливості для того, аби завершити будь-яку справу остаточно, відмовитися від забобонів, змінити погляд на звичні речі. Період сприяє вирішенню конфліктів без наслідків

Гороскоп для Риб

Період натхнення, легкості, вражень та деякої неуважності. Вам легше пристосовуватися до ситуації, ніж що-небудь кардинально змінювати. Це стосується всіх сфер життя, зокрема фінансової. Це гарний час для повернення боргів у всіх сенсах. Життя в багатьох аспектах налагодиться, якщо приймати все нове та прогресивне. У цей період підвищується чутливість та інтуїція, пробуджуються естетичні потреби. Підтримка і допомога, зазвичай, приходять із найнесподіванішого боку.

До слова, раніше Факти ICTV публікували політичний гороскоп, в якому розкрили таємниці майбутнього для топ-чиновників.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка