PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Nokia звільняє працівників і йде в Азію

Фінський виробник мобільних телефонів Nokia скоротить 4 тис. робочих місць на своїх заводах в Угорщині, Фінляндії та Мексиці.

Фінський виробник мобільних телефонів Nokia скоротить 4 тис. робочих місць на своїх заводах в Угорщині, Фінляндії та Мексиці.

Згідно з повідомленням компанії, на угорському виробництві скорочено буде 2,3 тис. працівників, на фінській фабриці в Сало – 1 тис., 700 людей на виробництві в Мексиці.

Ці заходи будуть вжиті в рамках затвердженого компанією в квітні 2011 р. плану скорочення 7 тис. робочих місць. Решта 3 тис. людей будуть працювати в режимі аутсорсингу.

Компанія також спробує знизити витрати шляхом переміщення виробництва смартфонів в Азію, передає Reuters.

Раніше підрозділ Nokia Siemens Networks повідомив про скорочення 17 тис. робочих місць для зниження операційних витрат за рік приблизно на 1 млрд. євро.

У грудні минулого року Nokia заявила про плани продати свою дочірню компанію Vertu, що займається виробництвом мобільних телефонів класу люкс.

У 2011 р. чистий збиток фінського виробника мобільних телефонів становив 1,164 млрд. євро проти прибутку роком раніше.// РБК Україна

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка