X

Найнадійніші автомобілі – топ 3 моделі

Interior of the salon of the South Korean premium car Hyundai genesis g70 in the car sales show Hyundai on February 05, 2020 in Russia, Kazan, Decabrists Street 81.

Genesis, Lexus і Buick назвали найнадійнішими марками автомобілів.

Рейтинг був складений на підставі опитування власників трирічних автомобілів. Це допомогло визначити, скільки поломок припадає на 100 автомобілів кожної марки.

На кожні 100 автомобілів марки Genesis припадає 89 поломок. Власники машин розповідали, що були авто, які жодного разу серйозно не поламалися з моменту покупки.

Читайте: В Україні запустили кешбек за безпечне водіння

Найбільше неполадок виявили у Land Rover – 220 дефектів на 100 автомобілів. Також внизу списку виявилися Chrysler і Jaguar – 214 і 186 дефектів. Найбільше власники скаржаться на збої в мультимедійних комплексах і некоректну роботу електронних допоміжних систем.

У компанії відзначили, що найбільше власники нових машин, як і раніше, скаржаться на збої і помилки в мультимедійних комплексах, а також на некоректну роботу електронних допоміжних систем.

Раніше Факти ICTV писали про топ-60 найбезпечніших авто у 2020.

Джерело: J. D. Power and Associates

Категорії: Lifestyle Авто
Читати більше новин

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.