PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Комп’ютерні ігри допоможуть виявити пухлину мозку

Фахівці розробили новий комп’ютерний тест, який надає можливість перевірити зір у дітей молодшого віку.

Комп’ютерні ігри допоможуть виявити пухлину мозку

Фахівці розробили новий комп’ютерний тест, який надає можливість перевірити зір у дітей молодшого віку.

Спеціальний тест допоможе виявити різні проблеми, наприклад, такі як ракова пухлина мозку, глаукома, побічні ефекти від ліків. Про це повідомляє портал СВІТ24.

Тарік Аслам, лікар-офтальмолог Королівської офтальмологічної клініки Манчестера, виявив, що діткам дуже важко довгий час всидіти за стандартним апаратом для перевірки зору. Коли діти відводять погляд убік або дають неправильні відповіді, медики не можуть виявити важливу інформацію щодо стану їхнього зору. Це заважає лікарям поставити точний діагноз.

Доктор Аслам вигадав новий спосіб, як можна правильно сконцентрувати увагу малюка під час обстеження. Він створив комп’ютерну гру, яка зможе автоматично виміряти периферичний зір діток в залежності від того, як вони грали.

Вивчивши психологію і теорію ігор, доктор Аслам створив нове програмне забезпечення для досягнення цієї мети. Гра дуже швидко стала популярною серед дітей. Крім того, вона здатна забезпечити точний та легкий вимір необхідних даних.

Батьки часто турбуються про те, що їх чада дуже багато часу проводять за персональним комп’ютером, але в цьому випадку гра може допомогти врятувати зір малюка або надати цінну інформацію, яка в майбутньому допоможе медикам у лікуванні порушень зору у дітей.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка