PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Чому геї не вимирають знають учені

Італійські дослідники думають, що чоловічий гомосексуалізм може бути прямо пов’язаний з геном, що несуть матері. 

Чому геї не вимирають знають учені

Італійські дослідники думають, що чоловічий гомосексуалізм може бути прямо пов’язаний з геном, що несуть матері.

Відповідно до еволюції, гомосексуальність як ознака не зможе довго існувати, оскільки не припускає сексуальних відносин з жінками, а отже, і продовження роду. Однак дослідження італійського вченого Андреа Камперіо Чіані з Університету Падуі в Італії показують, що існує зв’язок між геями і їхніми матерями, а також тітками по материнській лінії: ці жінки, як правило, мають значно більше дітей, ніж родички гетеросексуальних чоловіків.

Цей факт, на думку Чіані, служить підтвердженням теорій, за якими ген, що приведе до чоловічого гомосексуалізму, приводить і до високих показників репродуктивної здатності в жінок. Таким чином, незважаючи на те, що ” гей-ген” не може передаватися прямо, він може залишатися й передаватися в сімейному наборі генів з покоління в покоління.

Поки точно невідомо, один ген або все-таки кілька відповідають за дану поведінкову характеристику, однак, за припущенням італійських дослідників, можна говорити про те, що передається він (або вони) у Х-Хромосомі. Чоловіки успадковують тільки одну Х-Хромосому – від своєї матері, і якщо вона містить у собі ” гей-ген”, то, скоріш за все, чоловік буде гомосексуалістом, а його мама й родички по її лінії, імовірно, будуть мати багато дітей.// NEWSru.com

 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка