PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

7 міфів про холестерин

Більшість популярних уявлень про роль цієї речовини в нашому здоров’ї або перебільшені, або кардинально не відповідають дійсності.

7 міфів про холестерин

Останнім часом багато людей вважають, що холестерин — це однозначно шкідлива речовина, мало не отрута, з якою потрібно всіляко боротися – вживати тільки знежирену їжу, приймати спеціальні ліки, які знижують його рівень, тощо. Але насправді більшість популярних уявлень про роль цієї речовини в нашому здоров’ї або перебільшені, або кардинально не відповідають дійсності. Сегодня попросило розвінчати “холестеринові” міфи лікаря-дієтолога Світлану Фус.

Міф 1. Холестерин шкідливий

Навпаки, він дуже навіть корисний. З холестерину в нашому організмі утворюються статеві гормони, він становить основу жовчі, входить в структуру мембран клітин нервової тканини, бере участь в утворенні вітаміну D. Шкідливим ж він стає лише коли перебуває в крові в надлишку — це призводить до проблем з судинами.

Міф 2. Надходить тільки з їжею

Це не так. Основна кількість — близько 60-80% холестерину — наш організм синтезує сам, і лише близько 20-40% його надходить з їжею. Більш того, якщо ми обмежуємо холестерин спеціальною дієтою, то його утворення в печінці підвищується, і навпаки. Тому сенс профілактичних безхолестеринових дієт сумнівний. Вони актуальні тільки для тих, у кого рівень холестерину дійсно підвищений. Всім іншим переборщувати з ним не можна. Врахуйте, найбільш багаті на холестерин продукти — свинина і молокопродукти, особливо тверді сири.

Міф 3. Першопричина хвороб

Сам по собі високий рівень холестерину не може бути прямою причиною жодної хвороби. Це тільки маркер порушень обміну речовин. Приміром, дуже поширене уявлення, що холестерин — основна причина атеросклерозу. Насправді в атеросклерозу інші причини. Це ожиріння, часті стреси, погана спадковість, хвороби печінки, малорухливість і куріння.

Читайте: 5 корисних перекусів 

Міф 4. Сало допомагає

Якщо їсти його в помірних кількостях — до 20 г на день — і рідко, то воно дійсно може знижувати холестерин. Але чим більше налягати на нього, тим більше буде зворотний ефект — холестерин буде зростати.

Міф 5. Холестерин — найважливіший жировий показник

Крім холестерину, є ще й жировий показник, який багато медиків вважають важливішим! Це тригліцериди. Якщо високий рівень холестерину — всього лише слабкий дзвіночок порушень обміну речовин, то підвищені тригліцериди — серйозний дзвоник. Але як і холестерин, вони будуть лише вказувати на те, що в організмі є якесь порушення — метаболічний синдром, порушення щитовидної залози тощо.

Міф 6. Люди з високим холестерином живуть менше

Дійсно, є дослідження, що підтверджують це. Але вчені замовчують інші дослідження, які свідчать протилежне! Наприклад, в 1994 р лікарем Харлан Крумхольц з відділу серцево-судинної медицини Єльського університету, було опубліковано дані, що свідчать про те, що люди з високим холестерином вмирали вдвічі рідше, ніж ті, у кого був низький його рівень.

Міф 7. Нормалізувати рівень холестерину можна тільки ліками

Це не так. Природні продукти, у тому числі такі, як яєчний жовток, горіхи, рафіновані рослинні масла, що містять, поряд з холестерином, речовини, які нормалізують жировий обмін і обмін холестерину в організмі — фосфатиди.

ПЕРЕВІРТЕСЯ. Перевірити рівень жирів можна за допомогою біохімічного аналізу крові. Його роблять у більшості поліклінік і лабораторій. Безпечний рівень тригліцеридів — менше 2,0 ммоль/л (180 мг%). Холестерин перевіряють за трьома показниками — загальний, його норма — менше 5,2 ммоль/л (200 мг%), холестерин високої щільності, він не повинен перевищувати 1,0 ммоль/л (39 мг%) і низької щільності (це як раз найбільш “тривожний” холестерин). Його норма — до 3,5 ммоль/л (130 мг%).

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка