PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Чому дитині не можна набирати вагу – висновок вчених

Американські вчені прийшли до висновку, що зайва вага маленької дитини негативно впливає на її подальший розумовий розвиток.

Чому дитині не можна набирати вагу – висновок вчених

Про це повідомляється в журналі Obesity.

Вчені зі США провели дослідження: вимірявши вагу дітей до 2-х років і їх когнітивні здібності у віці 5-8 років, вони виявили, що зайва вага в дитинстві згодом погіршує робочу пам’ять і просторове мислення.

Вчені з Браунівського університету під керівництвом Джозефа Брауна дослідили, як ожиріння впливає на процес раннього дитячого розвитку головного мозку і на становлення перших когнітивних функцій .

У дослідженні взяли участь 223 дитини, вагу і зріст яких виміряли в дитинстві – у віці до двох років.

Згодом вже у віці п’яти і восьми років діти пройшли серію стандартизованих тестів на перевірку когнітивних функцій: розвиток мовлення, час реакції на появу візуального стимулу, обробка звукових стимулів, функціонування робочої пам’яті.

Читайте: Вчені розповіли, чому потрібно їсти хоча б одне яйце на день

Крім того, дітям необхідно було пройти адаптовану комп’ютерну версію водного лабіринту Морріса. Такий експеримент спрямований на оцінку як процесу прийняття рішень, так і роботу просторової пам’яті.

Дослідники з’ясували, що при підвищенні ваги дитини на одне стандартне відхилення її загальний рівень інтелекту надалі був менший на 1,4 стандартних відхилення, просторове сприйняття – на 1,7, а робоча пам’ять – на 2,4 стандартних відхилення в порівнянні зі стрункими в дитинстві дітьми.

Нагадаємо, вчені розповіли, коли людство чекає тотальне ожиріння.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка