PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Топ-6 ознак психічного розладу

Ознаки психічного розладу можуть проявлятися у абсолютно здорової людини. Розпізнати реальну проблему від провокацій організму іноді дуже складно.

Психічний розлад

Про 6 головних ознак психічного розладу пише Мaximonline.

Сенестопатія. Дивні і нетипові відчуття в тілі. В одному місці палить, в іншому – крутить і тягне, або під шкірою наче бігає миша.

Байдужість до думки оточуючих. Навіть після тренінгу, де вчили бути самим собою, ти навряд чи перестанеш митися. Цей забобон надто глибоко в’ївся у свідомість. І якщо ти спокійно мучиш колег запахом поту трирічної витримки, щось тут не так.

Ілюзії. Реальний предмет сприймається неправильно. Одиничний випадок – не страшно. Однак регулярні ілюзії – це вже серйозний симптом.

Різка зміна інтересів. При розладі психіки старі інтереси можуть раптово зникнути, натомість нові не з’являються.

Читайте: 3 причини завести собаку, коли в будинку є дитина

Перепади настрою. Коли було абсолютне щастя, а потім раптом усвідомлюєш, що весь світ – порошинка на сандалях Будди. А потім знову щастя. Такі ефекти трапляються при сильному дисбалансі дофаміну та серотоніну.

Провокація. Психічні захворювання часто з’являються після стресів, травм або отруєнь. При цьому подібні симптоми можуть проявлятися також у здорової людини. Якщо у вас кілька симптомів, а перед цим ви випили на спір відро горілки та билися головою об двері, мабуть, пора до лікаря.

До слова, вчені довели, що існує можливість змінити ДНК ембріонів.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка