PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Мутанти чи надлюди? Які експерименти налякали увесь світ

Всього 10% в нашому житті визначають гени – все інше залежить від нас: спосіб життя, оточення, виховання та ще безліч чинників впливають на те як ми проживемо життя, і наскільки тривалим воно буде.

гены

Джошуа Зайнер колишній біолог НАСА  після ін’єкції став першою генетично-модифікованою людиною. Він називає себе біохакером – тобто людиною яка власноруч експериментує над власним тілом – він атакує його різними бактеріями, білками, та іншими біологічними сполуками, аби зробити досконалішим.

Читайте: Прибирання пилу небезпечне для здоров’я – вчені

28-річний Аарона Трейвіка, який займався біохакінгом – і вколов собі винайдений власноруч препарат аби позбавити себе вірусу герпесу. Його знайшли мертвим за кілька годин після цього.

Те, що зробив китайський вчений Хе із дівчатками-близнюками – вкрай відрізняється від всіх експериментів, навіть генно-модифікованих, які проводять на собі люди. Адже дорослі люди втручаються лише у власні клітини – а вчений зробив редагування клітин, які потім будуть передаватися поколіннями.

Такі ігри в Бога можуть призвести як до безсмертя, так і до загибелі людства. До кінця не зрозуміло – як обернеться і доля двох малюків із модифікованим геном. Адже те, що вони ніколи не захворіють СНІД – ще не означає здорове життя. Така мутація, наприклад, робить людину дуже чутливою до лихоманки або грипу.

Наскільки гороскоп відповідає дійсності – довести важко. Як і прогнозувати наслідки експериментів із редагуванням людських генів. Можна позбавити людство від раку та інших захворювань, але водночас отримати нові віруси і мутації.

До того ж, як  наголошують вчені, всього 10% в нашому житті визначають гени – все інше залежить від нас: спосіб життя, оточення, виховання та ще безліч чинників впливають на те як ми проживемо життя, і наскільки тривалим воно буде.

До слова, чого очікувати від цієї зими: як уникнути сезонних хвороб.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка