PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Центр Експертиз Тест відзначив високу якість суміші Малиш

Партнерський матеріал

Центр Експертиз Тест зазначив своєю відзнакою суміш Малиш на молочно-зерновій основі з кукурудзяним борошном, яку виробляє ТОВ Хорольський завод дитячих продуктів харчування.

Центр Експертиз Тест відзначив високу якість суміші Малиш

Знак Тест суміш отримала завдяки відмінно збалансованому складу – в її складі високоякісне коров’яче незбиране молоко, нормалізуване по жиру, молочний цукор, кукурудзяна мука і ін.

В той же час в Малиш не має генномодифікованих продуктів, глютену і пальмового масла. Тобто, воно максимально адаптовано під потреби малюків і може використовуватися для їх прикорму з чотирьох місяців.

Також експерти відзначили високий рівень контролю якості на всіх етапах виробництва дитячого харчування.

Центр Експертиз Тест відзначив високу якість суміші Малиш / 3 фотографии

Цікаво, що високу якість і чистоту продукції Хорольського заводу дитячих продуктів харчування раніше оцінив навіть Центр сертифікації Халяль, який виставляє до товарів дуже високі вимоги. Своїм знаком якості Центр відзначив торгові марки Малиш, Малышка, Малютка і Малютка Premium.

Читайте:  Яким дитячим сумішам віддають перевагу українські мами

Нагадаємо, за даними звітів, в 2018 році продукцією Хорольського заводу використовувала кожна друга мама в Україні. Особливо популярні у мам суміші ТМ Малиш і Малютка. Їх часто використовують як догодовування у випадках, якщо дитина погано набирає вагу, у мами недостатньо молока або ж вона не годує грудьми зовсім.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка