PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Програма все включено: за якими стандартами має працювати пологовий будинок

Насамперед це повинні бути стандарти медичного та  епідеміологічного характеру, а також гарантії медичної безпеки.

Кращим прикладом такого пологового будинку в Україні є приватний пологовий будинок Лелека, який розпочав свою роботу наприкінці 2016 року і в якому за 2,4 роки відбулося більше 3 300 пологів.

Програма все включено: за якими стандартами має працювати пологовий будинок / 2 фотографии

За цей короткий проміжок часу пологовий будинок отримав довіру від українських родин і є лідером серед приватних пологових будинків за кількістю пологів.

З моменту відкриття керівництвом пологового будинку Лелека була розроблена та впроваджена система внутрішнього та зовнішнього страхування медичних ризиків. Загалом це перший та єдиний пологовий будинок України, який впровадив механізм страхування ризиків в акушерстві та неонатології.

Кожна вагітна жінка, котра спостерігає вагітність в жіночих консультаціях пологового будинку Лелека або вибирає цей пологовий будинок для пологів, є захищеною, оскільки має поліси медичного страхування Захищена вагітність та Безпечні пологи.

Лелека працює за принципом все включено.

У цьому випадку в пакети з ведення пологів входить не лише прийняття пологів командою досвідчених лікарів, а й обстеження новонародженого та післяпологове обстеження породіллі згідно зі світовими стандартами, національними та міжнародними протоколами.

До пологового будинку Лелека майбутня мама приїздить лише з обмінною картою, паспортом та особистими речами, які одягне на себе та малюка на святкову виписку.

В розпорядженні майбутньої мами буде однокімнатна або двокімнатна палата з індивідуальним санвузлом, щоденне чотирьохразове харчування від кухні-ресторану при пологовому будинку та всі необхідні речі для особистої гігієни та малюка.

Програма все включено: за якими стандартами має працювати пологовий будинок / 5 фотографий

У пологові пакети послуг входить: первинна консультація акушера-гінеколога за умови укладання договору на пологи, перебування у відділенні патології вагітності (за наявності медичних показань), послуги спеціаліста з грудного вигодовування, знеболення (анестезія) в пологах (за бажанням та згодою пацієнтки), забір і передання пуповинної крові та/або плаценти на зберігання до іншого медичного закладу, внутрішнє медичне страхування та зовнішнє страхування медичних ризиків.

Що таке страхування ведення пологів або страховий поліс Безпечні пологи

Читайте: Програма все включено - нові стандарти ведення вагітності

Внутрішнє страхування медичних ризиків передбачає: екстрений кесарів розтин, надання медичної допомоги дітям до 28 днів після народження, перебування матері впродовж 10 днів з недоношеним новонародженим, поглиблений неонатальний скринінг, лікувальну післяпологову реабілітацію, консультації вузькопрофільних фахівців (дитячого кардіолога, окуліста, ЛОР-а та інших), спеціальний догляд за недоношеними дітками.

Зовнішнє страхування в пологовому будинку дозволяє покрити витрати за рахунок страхової компанії в тих випадках, коли:

  • новонароджені потребують допомоги в спеціалізованих медичних установах за виявлення таких серйозних захворювань, як: критичні вади серця, аномалії розвитку дихальної та центральної нервової систем, вади розвитку шлунково-кишкового тракту, нирок і сечостатевої системи, генетичні хвороби та хромосомні аномалії, нейросенсорна туговухість та інші тяжкі захворювання новонародженого.
  • пацієнтки в післяпологовому періоді потребують допомоги в спеціалізованих медичних установах за виявлення таких серйозних захворювань, як: інсульт, повне відшарування сітківки ока, розходження кісток тазу (симфіоз, симфізіопатія) тощо.

Також не варто хвилюватись за новонароджену дитину. До пакетів послуг входить і вакцинація за бажанням батьків, і розширений генетичний скринінг на 42 спадкових захворювання обміну речовин (аналіз направляється до Німеччини) та ранній скринінг критичних вроджених вад серця (важливо, адже не всі патології з серцем можливо побачити за пренатальної діагностики під час вагітності), аудіологічний скринінг у новонародженого з метою ранньої діагностики порушень слуху.

У пологових залах контроль за станом плоду в пологах також ведеться на високому рівні, оскільки в Лелеці використовують новітнє обладнання та технології.

Такі стандарти ведення пологів повинен пропагувати кожен пологовий будинок, аби убезпечити життя новонароджених та матерів.

Оксана Доротюк

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка