PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Петро Порошенко
Автор: Петро Порошенко

Про закон про наклеп, митні збори і вуличні перегони

Міністр фінансів Петро Порошенко дав ФАКТАМ ексклюзивні коментарі

Міністр економіки Петро Порошенко розкритикував «Закон про наклеп», бо вважає, що він дозволить тиснути на медіа і зіпсує імідж України у світі.

Порошенко повідомив, що цей закон в уряді не обговорюватимуть і вважає його божевіллям. На думку міністра автори законопроекту повинні понести політичну відповідальність.

Міністрі фінансівтакож спростував інформацію про можливе підвищення митних зборів на різні групи товарів у рамках співробітництва України з СОТ.

“З’явився зайвий ажіотаж у ЗМІ щодо того, що Україна планує підняти ставки мит на низку товарних позицій. Я хотів би спростувати цю інформацію. Йдеться не про підняття, йдеться тільки про перегляд. Робиться це на підставі рішення уряду, яке було прийняте в 2011 році, і в цьому випадку ми ініціювали переговори”, – сказав він.

Міністр підкреслив, що головною метою є захист інтересів національного виробника.

Також Петро Порошенко розповів, що у Міністерстві економічного розвитку шоковані звісткою про загибель директора департаменту Міністерства економічного розвитку Сергія Черкашина. Петро Порошенко каже, втратив свого найбільшого помічника.

Він знайомий із загиблим Сергієм Черкашиним щонайменше 10 років – відколи той працював у бюджетному комітеті парламенту. Каже, Сергій зробив багато, аби виписати в новому податковому кодексі саме механізми захисту підприємців.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка