PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Олег Зарубінський
Автор: Олег Зарубінський

Завдання сформувати більшість у 300 людей не ставилося

Цьогорічні парламентські вибори Зарубінський назвав дуже конкурентними, але, попри все, прозорими та демократичними

 

«ФАКТИ» поспілкувалися із кандидатом від Партії Регіонів Олегом Зарубінським про портрет сучасного кандидата і чесність виборів в Україні.

Депутата-2012 регіонал бачить освіченою, підготовленою людиною, яка знається на політології, юриспруденції та економіці, і для якої депутатство – професія, а не хобі.

Цьогорічні парламентські вибори Зарубінський назвав дуже конкурентними, але, попри все, прозорими та демократичними. Усе завдяки відмінній роботі спостерігачів, кількість яких була безпрецедентною для українських виборів – 10 спостерігачів на кожну дільницю.

Представник Партії Регіонів також похвалив систему відеоспостереження, яку багато хто називає недієвою. За словами Зарубінського, американські спостерігачі навіть збираються пропонувати подібну систему парламентарям США.

Кандидат відзначив і високий рівень доступності інформації для громадян під час передвиборчої кампанії та голосування.

А от у порушеннях на виборах Олег Зарубінський не бачить нічого дивного. Мовляв, людський фактор. Аби тільки ці порушення істотно не впливали на результат голосування.

Представник Партії Регіонів також спростував чутки про плани об’єднання з якоюсь політичною силою. При цьому він відзначив, що формування більшості не є першочерговим завданням партії.

 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка