PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Наталя Королевська
Автор: Наталя Королевська

Про покращення, імпічмент Януковичу і виклик Азарова

На другий робочий день на посаді міністра соціальної політики Наталія Королевська поспілкувалася з журналістами перед засіданням Кабінету міністрів

На другий робочий день на посаді міністра соціальної політики Наталія Королевська поспілкувалася з журналістами перед засіданням Кабінету міністрів.

«До кінця січня ми повністю розберемося з усіма справами і дамо дорожню карту досягнення тієї цілі, яку я вважаю сьогодні найважливішою в Україні – це покращення стану справ соціальної політики і покращення добробуту громадян», – пообіцяла Королевська.

На запитання, чи очікувати найближчим часом українцям обіцяних передвиборчою програмою зарплат у 1000 євро і пенсій у 500 євро, новоспечений міністр відповіла туманно.

«Можна чекати безумовно підняття пенсій і заробітних плат. Коли і в якому обсязі – ми обов’язково в кінці січня будемо доповідати», – каже Наталія Королевська.

Обговорювати питання імпічменту президенту Віктору Януковичу міністр відмовилася. Мовляв, для цього є політичні прес-конференції.

«Я була політиком, і я залишаюся політиком. Але сьогодні я міністр соціальної політики України. І в першу чергу моє завдання: виправити ті помилки, які були, і забезпечити країні соціальний захист. Тому що ми дуже добре розуміємо, що 21 рік у нашій країні не було соціального захисту, а було соціальне політиканство», – наголосила вона.

Незважаючи на критику влади, від звання опозиціонерки Королевська відхрестилася.

«Я себе позиціоную як політик, який працював на людей і для людей. І тому я очолила це дуже не просте міністерство», – запевнила міністр.

Наталія Королевська підкреслила, що голосувала проти прийнятого Бюджету-2013 і добиватиметься внесення змін.

«(Зміни) на користь людей, а не міністерства. На утримання міністерства я гроші більше просити не буду», – запевнила політик.

Наталія Королевська пообіцяла виступити із доповіддю стосовно мільярдної заборгованості держави перед бюджетниками і виправити ситуацію.

«Ми поспілкувалися з усіма областями, і вони всі нас завірили, що до кінця року повернуть заборгованість у бюджетній сфері», – каже міністр.

Насамкінець, Королевська прокоментувала висловлювання Миколи Азарова про те, що жінки не можуть робити реформи.

«Побачимо! У мене є виклик особистий – і як жінці, і як політику», – сказала міністр.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка