PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Юрій Луценко
Автор: Юрій Луценко

У міліції залишилися лише садисти або кар’єристи. Нормальні люди давно пішли

Події у Врадіївці – ще одне підтвердження гнилості всієї правоохоронної системи, представники якої відчувають свою безкарність і вседозволеність, і тотально порушують закон

Події у Врадіївці – ще одне підтвердження гнилості всієї правоохоронної системи, представники якої відчувають свою безкарність і вседозволеність, і тотально порушують закон.

Таку думку висловив екс-міністр Юрій Луценко в ексклюзивному інтерв’ю ФАКТАМ.

Тому катування підозрюваних, вибивання з них потрібних свідчень, кругова порука і кумівство в Україні – майже норма. І навіть найжорсткіше покарання врадіївських насильників ситуації не змінить. Бо треба ламати всю корупційну правоохоронну та судову системи, вважає політик.

«Нормальні люди або затихли, або пішли. Залишилися кар’єристи, садисти, ті, хто розглядає погони як можливість заробити або вислужитися. Це потребує не косметичних методів. Не тільки підзвітності обласній чи районній раді, а повного перезавантаження персоналу. Система прогнила до такої степені, що вливання нової крові нічого не дасть, (потрібне) повне переливання крові», – зазначив Луценко.

Екс-очільник МВС вважає, що жодне покарання не виявиться достатньо ефективним для врадіївських ґвалтівників.

«Після подій у Врадієвці райвідділ треба не переатестовувати, а просто розпустити. За втрату честі, як колись у війну розпускали підрозділи за втрату прапору», – переконаний Луценко

«Я називаю свій план реформ – «Напалм»: випалити це поле і почати з нуля», – закликає він.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка