PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Ірина Крашкова
Автор: Ірина Крашкова

Я вдячна всій Україні за підтримку

Ірина дуже сумує за сином, чоловіком і мамою, і хоче якомога швидше повернутися з Миколаєва додому. У Врадіївці у неї цілий сад троянд, які вона дуже любить

Ірина Крашкова, яка стала іскрою, що розпалило народне повстання проти злочинців у погонах, дала ексклюзивне інтерв’ю «Надзвичайним новинам».

У першу чергу вона розвіяла чутки про те, що вона нібито відмовляється від своїх перших свідчень проти міліціонерів-гвалтівників. Ірина запевнила, хоча їй фізично та морально важко, вона бере активну участь у слідчих діях, перехресних допитах з підозрюваними та твердо стоїть на своєму: над нею знущалися усі троє чоловіків – двоє співробітників міліції Євген Дрижак і Дмитро Поліщук, а також таксист Сергій Рябиненко.

Сьогодні жінка почувається значно краще, ніж кілька тижнів тому, і вдячна всій Україні за підтримку.

Однак лікарі менш оптимістично оцінюють стан Ірини, кажуть, вона дійсно йде на поправку, і навіть ходити вже може, однак про виписку мова не йде. Поки що стан пацієнтки розцінюється, як середньої важкості. У подальшому Ірині знадобиться кілька місяці реабілітації і операція із вживляння у голову металевої пластини. Бо кати так знущалися над жінкою, що проламали їй череп.

Ірина каже, що дуже сумує за сином, чоловіком і мамою, і хоче якомога швидше повернутися з Миколаєва додому. У Врадіївці у неї цілий сад троянд, які вона дуже любить.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка