PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Оксана Буньківська
Автор: Оксана Буньківська

Кому потрібна «руїна» біля Міжгір’я?

Хто допомагає збанкрутити державний санаторій, щоб учителі та лікарі, які переважно там відпочивають, не змогли більше ефективно полікуватися і відпочити

Збираючись на відпочинок, намагаєшся нарити в Інтернеті якомога більше інформації про те місце, куди плануєш поїхати. Промоніторила і я відгуки про те, куди збиралася з донькою.

Санаторій «Верховина» Міжгірського району Закарпатської області у селі Сойми. Як усе це разом романтично звучить!..  Та мій романтично-оптимістичний настрій розтав одразу після вивчення Інтернету. Я сподівалася на те, що люди різні, і пишуть завжди переважно тільки про погане.

Потяг, ст.Воловець, добирання до місця призначення на перекладних – і ось Міжгір’я зустрічає мене ранішньою росою, пахучими травами, дзюрчанням гірської річки, шелестом смерек і «руїною».

Сказати, що санаторій просто розвалюється на очах, – це практично нічого не сказати. Мене зустрів головний лікар у світлому літньому костюмі зі словами, що радий виправити щось, якщо нам буде некомфортно. Та що ж він може виправити, якщо адміністративний корпус тріщить, пліснявіє і протікає, з трьох спальних корпусів функціонує лише один, а лікарняна будівля старезна, обладнання немає, процедури обмежені, а 3-4 медсестри працюють у всіх кабінетах одночасно? Що може зробити ця відкрита до спілкування людина, яка тягне на собі цей колись потужний і комфортний, а нині збитковий і давно не фінансований державою профспілковий санаторій?

Така ситуація не лише тут, в такому занедбаному стані сотні профспілкових санаторії і баз відпочинку Укрпрофоздоровниці. Звичайно, прекрасна природа, мінеральна вода, подарована цій землі природою і люди, які з радістю приймають туристів у себе вдома, дозволяє якось животіти цьому закладові. Але… поряд уже височіє суперсучасний комплекс, у якому повним ходом йдуть оздоблювальні роботи. Як тільки він відкриється санаторій «Верховина» накриється мідним тазом. І ціна на відпочинок там буде зовсім іншою, не доступною.

Так кому ж потрібні «руїни «Верховини»? Хто допомагає збанкрутити державний санаторій, щоб учителі та лікарі, які переважно там відпочивають, не змогли більше ефективно полікуватися і відпочити. Відповідь відома кожному… 

 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка