PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Віталій Ковач
Автор: Віталій Ковач

Не очолений бардак! (про штурм біля Адміністрації Президента)

Відсутність координації з боку опозиційних лідерів і кинуті на призволяще мітигарі…

Під АП стояли з 16.00. Прийшли афганці, колишні війські офіцери! Намагалися самотужки відтіснити натовп від Беркуту і не давати “гопоті” кидатит каміння. Та воно летіло із-за наших спин, а потім пацанва розбігалася, а Беркут налітав на нас, лупцюючи і труячи газом! Пацанва однозначно прийшла туди провокувати. Відкидавши камінння – розсіювалась і збиралася у підворітті.

Там стояли “старші” які давали нові вказівки, бійці затарювалися камінцями і знову кидали! Самоорганізація у таких випадках допомагає, але не дуже! Якби там, біля АП з’явилися хтось із лідерів опозиції і заявив: “Ось кілька чоловіків — вони відповідальні за охорону і безпеку тут”. Нічого ж не заважало їм організувати із тисяч добровольців, які стояли на Банковій, кілька кордонів та розігнати “гопоту” із підворіть.

Ну прийшов Кличко, сказав: “Всі на Майдан, бо тут провокатори!” Йопта – знаємо! Потім прийшов Порошенко: “Хлопці, стійте, тримайте позиції!” Йопта – вожді, мать вашу!

Тільки, коли кілька сотень облич вмилося кров’ю, тоді почали нести щити, щоб відгородити від Беркуту периметр! Та було вже пізно! Коли біля АП залишалися мирні демонстранти, а “гопота” пішла по зарплату — Беркут зачистив територію, разом із будинком Письменника! Потреби у тому вже не було! Але зачистили не менш звірячо, як було на Майдані! У підсумку — по головах отримали не “тітушки”, і не братчики попа-Гапона Корчинського, а мирні протестувальники. Золоте правило —  краще очолити бардак і навести лад, а не обмежитись кількома зверненнями через охриплий мегафон до кількатисячного натовпу!

Окремо хочу сказати про здоровий глузд! Ніколи не беріть з собою у такі місця дівчат і дружин! Там хизуватися нічим! Коли після шумових і газових гранат йде Беркут — їм пофіг хто на шляху! Товчуть всіх, і це дуууууже боляче! Одна справа бачити то все в інтернеті чи в телевізорі — інша отримати кийком по голові. Достатньо одного удару щоб отримати струс мозку, серйозну травму очей від хімічних опіків і розбиту голову!

Йдучи на масові акції — беріть з собою аптечку! У ній повинні бути: перекис водню, кілька бинтів, стерильні серветки, вата, рідина для промивання ран (аптечна розфасовка), дезинфекційний розчин, йод, підкислена оцтом або лимонною кислотою вода (ледь кислувата) для промивання обличчя від “Терену” чи “Перцевого газу”. Це все легко поміщається у кишені куртки і знадобиться обов’язково, якщо, звісно, не боїтеся крові!

Моя аптечка розійшлася за 20 хвилин! Окремий респект медикам — волонтерам, які працювали у натовпі і до під”їзду швидких надавали допомогу людям!

І ще одне! Одягайте правильний одяг! Беркут почав використовувати гранати із вражаючими елементами. Вони дуже боляче б”ють по ногах, джинси дірявлять. Та краще до сутичок не доводити справу! Мирний протест на те і мирний! Всім гарного дня і доброго здоров”я!

 

 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка