PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Автор: Анна Римаренко

Чому Зеленський ідеальний кандидат

Зеленський – ідеальний кандидат! Довго виношувала цей пост. Швидше за все, від мене після цього частина людей відпишеться, але що вже. Отже, чому я вважаю Зеленського ідеальним кандидатом на посаду президента?

Громадськість вимагає конкретики: яка буде політика по відношенню до Росії, НАТО, ЄС? Хто буде на ключових посадах у ЗСУ, СБУ? Але конкретики, швидше за все не буде.

Він створив образ, який кожен з нас може наситити власними проекціями.

Це як виходити заміж, знаючи про нареченого, що “він хороший і обіцяв, що ми будемо жити щасливо”. Тільки для Маші щасливо – це багато подорожувати і витрачати гроші на активний спорт, для Наташі – народити 3-4 дитинчати і ростити їх у будинку, а чоловік забезпечуватиме, для Насті – будувати кар’єру з підтримкою (в тому числі побутової) чоловіка. А конкретний Коля взагалі вважає щасливими поліаморних відносини.

Але, щоб це з’ясувати, потрібно все обговорити: хто в сім’ї працюватиме, а хто – сидіти з дітьми? Як будемо розподіляти сімейний бюджет? Скільки дітей хочемо? Шлюб відкритий або закритий? Загалом, нудьга, ніякої романтики. Набагато цікавіше фантазувати про принца і щасливе життя з ним після того, як він тебе лайкнув на Facebook.

І Зеленський так само. Те, що немає ніякої конкретики – його перевага.

Це дозволяє підприємцям фантазувати про низькі податки, дерегуляцію та відкриті ринки. А інфантильним – про посібники, низькі тарифи, субсидії та інше “на тобі грошики, ти ж хочеш”. Хоча ніхто нікому нічого не обіцяв.

Це дозволяє патріотам вважати, що курс на підтримку української мови, кіно, музики збережеться. А совкомрійникам – що вони повернуться в обійми Росії, до улюблених серіалів і Кіркорову. Хоча ніхто нікому нічого не обіцяв.

Втомлені від війни, диванні воїни переконані, що війна, звичайно ж, відразу припиниться 22 квітня. А реальні вояки – що вони нарешті дотиснуть і знищать останнього бурята. Хоча, знову ж таки, ну ви зрозуміли.

Виходить, що образ Зеленського, як пиріжок, кожен наповнив власною начинкою. Буквально вигодував своїми мріями. І спроби закликати до розуму – сприймаються, як спроби розтоптати мрію. Ще нічого хорошого він не зробив з нафантазованого, але воно вже присвоєно.

Це як намріяти кохання, трьох діточок і весілля мрії, а принц взяв і зник після другого побачення. Дуже боляче і прикро.

Читайте: У Києві під офісом Зеленського зібралися два мітинги Команда Зеленського назвала імена своїх експертів Слабкі та сильні сторони кандидатів у президенти: хто кого

Саме тому реальні фейли, типу підроблених аналізів, сприймаються як “навіщо ти мені це говориш, він хороший, я вірю в кохання!” – коли подружка нагадує, що принц твій вже три рази в тебе грошей займав і не повертав, його мама тебе ненавидить, а ще він напивається до недбалого стану при спільних друзях.

Як психолог, я плещу у долоні творцям ідеального контейнера для проекцій. Як людина і патріот – не виходжу з фейспалму. Думайте.

Саме тому я не відчуваю неприязні і не допускаю для себе можливим вважати прихильників Зеленського бидлом і придурками. Всі ми колись мріяли про щось. А вміти відокремити фантазії від реальності – не так легко. Особливо, коли граєш проти профі.

Я навіть співчуваю – не зарозуміло, а по-людськи, бо крах фантазій – це завжди дуже боляче.

Автор: Анна Римаренко, психолог, блогер, мотиваційний спікер.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка