PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Автор: Павло Казарін

Дебати кандидатів у президенти: коли, де і хто модератор

Глава НГТУ Зураб Аласанія під час засідання круглого столу на тему Дебати кандидатів в Президенти: чи потрібні виборцям і про що? заявив, що теледебати обов’язково відбудуться 19 квітня незалежно від того, чи будуть кандидати присутні.

Там повинні пройти ті дебати, які є обов’язковими між переможцями першого туру і передбачені законом. Саме в цих дебатах модератором буду я.

Ми вчора бачили, як кандидат Володимир Зеленський несподівано запропонував своєму візаві провести дебати на НСК Олімпійському, на що Петро Порошенко погодився.

Читайте: НСК Олімпійський оточили нацгвардійці Дебатів багато не буває: де і у якому форматі зустрінуться Порошенко і Зеленський Незалежно від явки кандидатів: Аласанія назвав дату та час дебатів

Але справа в тому, що головна дилема всієї цієї ситуації полягає в наступному – якщо дебати дійсно пройдуть на Олімпійському, то їх можуть оголосити тими самими обов’язковими, які фінансуються з бюджету України і які проводить Суспільне мовлення – це одна історія.

Якщо процедура, яка прописана в законі видасться штабам дуже регламентованою і занадто зарегульованою, то вони можуть оголосити дебати на НСК не основними, а додатковими.

Тоді вони самі вибиратимуть підрядника, який все організовуватиме, самі обиратимуть модератора, якого вони запросять для проведення цього заходу.

Я б тут не поспішав з висновками. По-перше, не поспішав би говорити про долю цих дебатів. По-друге, все буде залежати від того, чи оголосять їх обов’язковими або ж факультативними.

Автор: Павло Казарін, журналіст.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка