PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Автор: Олександр Мусієнко

Для чого Путіну перейменовувати російські полки назвами українських міст

Президент Росії Володимир Путін присвоїв низці частин російської армії назви українських міст. Зокрема, 6-й танковий полк російської армії отримав почесне найменування гвардійський Львівський, 68-й танковий полк – гвардійський Житомирсько-Берлінський, 163-й танковий полк – гвардійський Ніжинський.

Така поведінка Путіна спричинена імперською політикою Росії. В Кремлі мріють про відродження величі Російської імперії, максимально втручатись у внутрішні справи пострадянських країн і мати суттєвий вплив на всю Європу.

Саме тому перейменування військових частин є психологічним тиском як на Україну, так і на інші європейські країнибо в назвах військових частин присутні назви як українських міст, так і білоруських, польських і німецьких.

Це все добре вписується в ті заяви російської пропаганди, які робляться практично щороку напередодні 9-го травня, на зразок: “Если надо, повторим”.

Тому, коли в Російській Федерації військову частину називають Житомирсько-Берлінською – це знак, що Росія готова і надалі проводити агресивну політику. А в разі відповідних команд з Кремля йти в наступ не тільки на Україну, а й на Берлін, тобто на всю Європу.

Читайте:  Навіщо Путіну українські назви російських полків – відповідь Генштабу

Це слід розуміти всім європейським політикам, котрі виступають за примирення з Росією за будь-яку ціну.

Натомість необхідно рішуче і адекватно реагувати на російські загрози, бо такі перейменування російських військових частин – це ще одна пропагандистсько-психологічна операція із підготовки до можливої великої війни.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка