PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Автор: Ольга Йосипчук

У Зеленського молодь, у Тимошенко – пенсіонери, Порошенко зібрав інтелектуалів

Щодня в ЗМІ ми спостерігаємо нові та вражаючі рейтинги Зеленського, деякі правдиві, а деякі вигадані. Хоча це не важливо. Він публічна особа і його рейтинги є цілком виправдані.

Можливі сценарії розвитку

Вже цілком очевидно, що у нас є три фаворити перегонів, але у вузький коридор другого туру поміщаються двоє, отже тиснява буде велика.

В цій ситуації, я пригадала один випадок з венгерським політиком, коли його опонент переміг з перевагою в один голос. В той час він з дружиною та сином не проголосував, а поїхав на рибалку.

Тут буде дуже схожа ситуація між Порошенко та Тимошенко, один голос може бути вирішальним і як не дивно, цей голос буде Зеленського.

Я особисто не знаю, кому симпатизує Володимир Зеленський, проте можу зробити прогноз, що він обере Тимошенко і на то є декілька причин. Зокрема конфлікти і тиск на Олександра Шевченка, обшуки на Буковелі та ще багато інших нюансів, про які ми навіть не знаємо, хоча може й навпаки.

Думаю тут будуть вирішальними торги за місце під сонцем, хто з них запропонує кращі умови, той і отримає голос. Хоча Зеленський, як порядна людина, сподіваюся, що не зможе так підвести електорат, який ні за чинного гаранта, ні за Тимошенко не збираються голосувати.

Якщо він все ж таки зрадить електорат, люди не пробачать та його телевізійні рейтинги впадуть.

Я особисто спостерігаю дуже цікавий поділ електорату. За Зеленського – молодь і ті, хто проти всіх, за Тимошенко – пенсіонери, за Порошенко – частина бізнесу і ті, хто хоч трошки розбираються в політиці, тому тут дійсно буде битва титанів.

Може бути варіант, що Зеленський не піде на компроміс і вирве перемогу на виборах, мало ймовірно, проте, не виключено. Як правило, електорат лише на дільниці вирішує за кого голосувати.

Якщо так, то нас чекає час великих змін і не факт, що на краще, тому в цій ситуації треба вибирати не серцем, а головою. У нас анексований Крим та війна, а отже потрібен лідер, новий Ататюрк, який зможе закінчити війну і допомогти Україні вийти на новий рівень розвитку.

НЕОЛідери мають ряд проектів для розвитку України та думаю, що у квітні ми почнемо перемовини з новим президентом стосовно нового вектору розвитку на найближчі п’ять років.

Автор: Ольга Йосипчук, політолог, фандрейзер, засновник ГО НЕО Лідери.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка