PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Олександр Мазурчак
Автор: Олександр Мазурчак

Кабмін не повинен дозволяти управителям потрапляти до квартир людей за їхньої відсутності

Нещодавно уряд розглянув проект постанови про затвердження положення типового договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком. Постанова не була ухвалена через розбіжності членів Кабміну.

З одного боку, це дуже важливий документ, який мав бути ухваленим ще до 1 січня цього року.

А з іншого боку, проектом передбачено занадто широкі можливості стороннім заходити до квартир за відсутності власників. Згідно із запропонованим проектом, управитель будинка за найменшого протікання крана може заходити до квартири без присутності власників. Це – небезпечно!

Наш край вимагає у Кабміну чітко прописати випадки, коли управителі будинків матимуть право входити до квартири за відсутності власників.

Очевидно, що документ готувався поспіхом і в ньому й інші суттєві недоліки. Зокрема, в умовах економічної кризи та зниження доходів людей потрібно виключити пункт договору про нарахування та сплату пені.

Разом з тим, Наш край позитивно оцінює врахування Мінрегіонбудом пропозицій партії, що стосувались можливості дострокового скасування договору з управителем у випадку ухвалення рішення мешканцями будинку про іншу форму управління: наприклад, створять об’єднання співвласників багатоповерхівки.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка