PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Карантин в Україні – час для зміцнення стосунків у сім’ї

Григорій Решетник
Григорій Решетник

Карантин в Україні запроваджено з 12 березня до 24 квітня.

Прогулянки парком, дитячими майданчиками та зонами відпочинку заборонені, а виходити на вулицю без маски не можна.

Усіх людей закликають сидіти вдома, а виходити лише за необхідності – в аптеку чи за продуктами.

Зараз я і моя родина залишаємося вдома, але телевізійна робота зобов’язує мене час від часу вириватись на зйомки. Проте займає це лише 20% від усього часу, – розповідає ведучий Григорій Решетник.

Читайте: Карантин в Україні – все, що потрібно знати, і останні новини

У мене є два сини – Іван (7 років) та Дмитро (3 роки). До карантину я дуже багато часу проводив з дітьми, тому у мене немає стресової ситуації від того, що потрібно постійно знаходитись разом з ними.

Граючись з дітьми на карантині, вже згадав, як робити літаки з аркушів, малювати, ліпити різні фігури з пластиліну, будувати замки з конструктора.

Більше допомагаю дружині по господарству, мої зобов’язання – посуд, сервірування столу, підтримка порядку. Вже трохи підходжу до кулінарного мистецтва – дружина делегує мені певні справи, і загалом намагаюсь в усьому допомагати, оскільки я за рівномірний розподіл обов’язків.

Знаю, що багато чоловіків шукають привід, щоб утекти з дому – чи на СТО, чи на мийку, чи поїхати за продуктами, але варто намагатись робити усе разом. Я сприймаю це як час для підсилення стосунків у родині.

Читайте: Як карантин вплинув на пересування людей у світі - статистика від Apple Говорити про вихід з карантину наразі недоцільно – Степанов Як подбати про психологічне здоров'я на карантині

Найголовнішим завданням було пережити перші три тижні карантину. Через два тижні з’явилася знервованість, стурбованість щодо того, що буде далі, що робити. Але людина до усього звикає, після чого приходить задоволення.

На сьогодні це вже звичка, адже вона настає через 21 день. Вони вже пройшли, тому карантин став нормою та стандартом.

Все більше замислююсь над тим, як люди виходитимуть з цього періоду. І тут важливо переключити себе та мотивувати, особливо чоловікам – налаштуватись на роботу, на те, що наша місія – утримувати та забезпечувати сім’ю і бути завойовниками, тому перехід – це наступний складний психологічний момент для усіх.

Карантин стає корисним для сильної статі, оскільки прийшло розуміння важливості та складності роботи наших жінок – догляд за дітьми та домогосподарювання. Це рутинні та непрості завдання, і ми повинні цінувати це і не те що не заважати, а в усьому допомагати.

Автор: Григорій Решетник – ведучий телеканалу СТБ. 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка