PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Іван Апаршин
Автор: Іван Апаршин

Корупція в оборонній галузі: розслідування Бігуса – це верхівка айсберга

Я дивився розслідування Дениса Бігуса, але не бачив цих документів. Підтвердити без документів те, що там є такі розкрадання, я не можу, але думаю, що вони в десятки разів більше, ніж були показанні.

Це розслідування дуже слабке, тому що крадуть у рази більше.

Розкрадання пов’язано з тим, що закуповували запасні частини для озброєння та військової техніки всередині України, в тому числі в РФ. Після того продавали підприємствам Укроборонпрому за ціною у 5-10 разів вище.

Я сам про це знаю та тут немає ніякої новини. Це встановлені факти та, наскільки я знаю, відкрито кримінальне впровадження.

Якщо почнеться справжнє розслідування по контрактам зовнішньоекономічної діяльності, куди продається зброя та послуги закордон, то там буде не 250 млн грн., а щорічно $200 млн.

Фільм Бігуса – це верхівка айсберга, там взагалі поки нічого немає.

Коли ми коментували результати засідання комісії Вінника (Іван Вінник, народний депутат України,- Ред.), я пропонував і цій комісії, і журналістам, які цікавилися цією темою, почати розслідування не з 2005 року, а з 2012 року, коли Порошенко був міністром економіки.

Піднімемо, яка техніка та озброєння продавалися. У нас же є всі ці документи, а далі піднімемо контракти, по яким вона продавалася на експорт, подивимось, яка ціна та механізм її формування. Але ніхто цим займатися не хоче, а ось там величезні гроші.

Всі фірми пов’язані з офшорами, а що тут нового?

Встановленні факти і їх дуже багато. Запасні частини до озброєння та військової техніки насправді не купувалися десь за кордоном. Там була частина запчастин, які мають українське походження. Далі по цим документам переводилися, як комплектуючі, що куплені десь за кордоном, як нові.

Те саме, що було з БМП Пашинського, коли з Польщі завозили до нас, але техніка то українського походження.

Автор: Іван Апаршин, військовий експерт. 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка