PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Автор: Сергій Костира

Нардепи вирішили повернути кошти з офшорів: спроба 20-річної давності

Нардепи вирішили повернути кошти з офшорів. Відповідно до законопроекту №9405 вводиться період добровільного повідомлення про наявні статки.

Справа в тому, що перед виборами вони будуть робити все. Ці спроби та намагання робляться протягом 20-ти років, але нічого не виходить. Більшість тих, хто сидить у кріслах народних депутатів, і є підпільними або відкритими олігархами. Хто буде сам собі шкодити?

Таким чином, влада дає можливість уникнути відповідальності особам, які приховали свої статки. Це називається законним та легальним обілечуванням. Якщо це проходить добровільно, то тіньовий бізнес переходить у легальний.

Можливо, в даній ситуації це потрібно зробити тому, що наша держава набрала багато кредитів, а їх потрібно якось віддавати. Головне, щоб ці гроші не були розкрадені так само, як кредити.

Кожна влада, яка приходить до годівниці, намагається це зробити. Але в силу різних обставин їм щось заважає.

Це намагання зовсім непогане, але воно має підводні каміння. Якщо особа злочинним шляхом заробила кошти та не оподаткувала їх, то навіщо їй потрібні ці канікули? Щоб ухилитися від відповідальності.

Ми знаємо, скільки наших посадовців є олігархами, вони це роблять тільки для себе.

Автор: Сергій Костира, адвокат.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка