PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Олександр Мазурчак
Автор: Олександр Мазурчак

Наш край вимагає від влади не перетворювати на боржників сумлінних платників за компослуги

Вимагаємо у влади дотримуватись своїх зобов’язань перед українськими громадянами та не скасовувати розстрочку на опалення на вимогу МВФ.

Наміри уряду вкотре догодити МВФ та скасувати розстрочку на опалення перетворять сумлінних платників комунальних послуг на повноцінних боржників. Такими діями уряд ошукує громадян, які свого часу виявили готовність сплачувати плату за опалення без державної допомоги. Тепер тисячі домогосподарств, які не змогли отримати субсидію від держави та оформили річний договір на розстрочку по оплаті опалення, автоматично з 1 травня 2017 року стануть боржниками.

Уряд не вперше намагається безкарно змінити ним же визначені умови оплати комунальних послуг. Минулого року громадянам, які отримували субсидію, Кабмін дав гарантії про збереження заощаджених на опаленні коштів, але у серпні 2016 року була ухвалена постанова про списання цих коштів до держбюджету. Те саме відбується і зараз – спершу обіцянка, а потім відмова від усіх зобов’язань.

Такі експерименти над українцями уряд здійснює в умовах постійного зниження соціальних нормативів та накручених комунальних тарифів. Влада має дотримуватись своїх зобов’язань та захистити людей, які уклали договір розстрочки на опалення.

Постійна зміна правил поглиблює недовіру до держави в українців. Уряд має безумовно дотримуватись взятих на себе зобов’язань.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка