PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Автор: Валерій Пекар

Нові лідери: чому варто почати змінювати країну

Отже, сьогодні останній день подачі заявок на проект Нові лідери. Численні коментатори вже встигли з’ясувати, що олігарх Пінчук купив оптом три десятки громадських організацій, включно з Міжнародним фондом “Відродження” та Transparency International Ukraine.

Встигли звично полити брудом Віталія Шабуніна, з невідомою метою приписати сюди Сергія Лещенко та Святослава Вакарчука (які за правилами не можуть брати участь, бо один з них народний депутат, а інший – колишній), посміятися над молодими ідеалістами-учасниками та знайти мовні помилки в їхніх виступах, порахувати гроші олігархів в кишенях ініціаторів проекту, звинуватити Сороса у підігріванні політичної ситуації у світі, серед численних схожих проектів у різних країнах світу знайти схожість лише з російським (якраз найвіддаленішим за форматом і метою), поглузувати з індійців, які все це першими придумали (“і що, допомогло?”), категорично заперечити роль телебачення у соціально-політичних процесах, а також зробити величезну кількість інших подібних речей з єдиною метою. Мета ця полягає в тому, щоб знайти виправдання.

Читайте: Нові лідери у цифрах: що хочуть змінити українці

Бо якщо хтось встане з дивана і почне робити корисні речі, це створює душевний дискомфорт для того, хто не встав з дивана. А той, хто вірить, що все навколо лише лайно, вимушений буде змінити картину світу, якщо побачить молодих, світлих, енергійних та успішних людей, які не бояться змінювати країну на краще – навіть якщо це довго, важко і доведеться бруднити руки, розгрібаючи те, що накопичилося за десятиліття.

Читайте: Вакарчук стати учасником проекту Нові лідери не зможе – Богуцький

Захист своєї картини світу та свого способу життя – для багатьох це достатня причина для того, щоб переходити на особистості та брутально лаятися.

Тепер звертаюся до тих, хто розмірковує над участю, але ще цього не зробив. Реальні витрати часу, як кажуть, – приблизно 2 години. Ви маєте цей час сьогодні до опівночі.

У вас є шанс вийти на широку аудиторію для поширення ваших ідей, для пошуку спільників та ресурсів. Я не буду наводити в якості прикладу аналогічний канадський проект, а згадаю радше індійський: якщо їм вдалося, то і нам вдасться. Успіху вам, і не бійтеся диванних критиків, якщо вірите у свою справу.

Читайте:  Нові лідери: киянин пропонує безкоштовний ресурс Зіркові вчителі

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка