PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Павло Рудяков
Автор: Павло Рудяков

Опозиційний блок: з’їзд провели, платформу відчепили

Проведений всупереч підступам ворогів і друзів з’їзд Опозиційного блоку, визначив формат роботи партії в нових умовах. Новизна умов і загальної ситуації в цілому в опозиційному сегменті вітчизняної політики визначається сьогодні обставинами не тільки зовнішнього характеру, а й перипетіями внутрішнього плану.

Зовнішні – при всій їх різноманітності – зводяться все-таки до наближення офіційного старту президентської виборчої кампанії, приближення нового року, протягом якого мають відбутися вибори президента та Верховної Ради.

Якщо ж говорити про внутрішні, то вони визначаються, в першу чергу і головним чином, подіями, пов’язаними зі спробами деяких політиків і стоячих за ними груп інтересів взяти весь опозиційний рух під контроль.

Черговий з’їзд партії Опозиційний блок день в день збігся за часом з важливим заходом церковних організацій, які зібрали в Києві своїх представників для того, щоб остаточно оформити перехід під юрисдикцію Вселенського патріархату.

Церковний собор на всіх кутах подавався офіційною пропагандою, як об’єднавчий, хоча таким, поза всяким сумнівом, не був.

Декларації в цьому випадку жодним чином не відповідали реальному стану речей. На з’їзді ОБ нічого подібного, на щастя, не спостерігалося. Там риторика і практика йшли рука об руку.

У зв’язку з виникненням нових обставин і появи нової загрози – внутрішньої – партії необхідно було провести очищення рядів. Очищення ж ніякого об’єднання не припускає, і припустити не може.

Завдання стояло одне: роз’єднатися, щоб решта могла, згуртувавши ряди і звіривши годинник, рухатися далі. Вона була вирішена.

Автор: Павло Рудяков, політолог.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка